Spánek v objetí přírody – znáte bio lůžkoviny?

Spánek v objetí přírody – znáte bio lůžkoviny?

Máte-li rádi biokvalitu a preferujete kvalitní české produkty, pak zkuste nevšední zážitek. Spánek v bio lůžkovinách.

Když jsme pátrali, co všechno lze v Čechách pořídit v biokvalitě, narazili jsme na internetový obchod zn. BIO4PLANET. Za značkou stojí rodinná firma vyrábějící biotextil do ložnice.

 

Vstupní stránka obchodu vítá překrásnými záběry z přírody. Nevšední entrée pro internetový obchod, jichž většina burcuje k nákupu svých produktů od prvního kliknutí. Po jednotlivých záložkách návštěvníka seznamuje se svou filosofií, historií a nechybí ani zajímavé články na téma bio. Můžete se dozvědět, proč firmu uchvátil právě bio segment a proč se rozhodla pro obchod s dalekou Indií, odkud přiváží materiály pro svou vlastní řadu biotextilu.

Firma vyrábí bio povlečení, bio polštáře a bio přikrývky.

Potahy i výplně na jejich výrobu dováží firma z Indie, Rakouska, Německa a Velké Británie, přičemž veškeré materiály jsou certifikované GOTS (Global Organic Textile Standard, to je mezinárodní certifikace pro biotextil). Firma nabízí své zboží prostřednictvím E-shopu.

“Jako rodinná firma BIO4PLANET zohledňuje nejen ekologickou stránku, ale i sociální odpovědnost. Produkty naší vlastní produkce šijí švadleny se zdravotním znevýhodněním ve výrobních družstvech invalidů, specializovaných na textilní výrobu. Biotextil do ložnice tak není jen ekologický, ale i sociálně odpovědný”, říká majitelka Pavla Svobodová.

Zdroj: www.bio4planet.com

Napsat komentář