Škola přírodní a celostní medicíny KAMATÉ

chamomile-1261796_960_720

Máte pocit, že je váš život příliš všední, a rádi byste se uplatnili v zajímavém oboru? Láká vás celostní a přírodní medicína a chtěli byste se jí věnovat i v budoucnosti? Kde nabrat zkušenosti a znalosti, které jsou nezbytné pro úspěšný start? Studujte na Škole celostní a přírodní medicíny KAMATÉ a vykročte za svým snem nejlépe připraveni.

Kastnrová-Markíta-242×300Jaký je záměr studia?

Klíčovým cílem této školy je rozšířit využití přírodní medicíny v klasické praxi a zdůraznit atraktivitu celostní medicíny. Obě složky jsou úzce spjaty se zdravým životním stylem. Zakladatelkou Školy celostní a přírodní medicíny je MUDr. Ing. Bc. Markéta Kastnerová, PH.D. a zároveň je i autorkou mnoha úspěšných knih, Medicínské minimum pro každého, Poradce pro výživu, Poradce zdravého životního stylu, Poradce v oblasti přírodní medicíny, NADH – vše, co byste měli vědět o NADH, Výživové poradenství v praxi. Její zkušenosti jsou velmi rozmanité.

Studujte zajímavý obor

Zajímáte se o studium na Škole přírodní medicíny? Možná vás zaujme obor zabývající se poradenstvím v oblasti přírodní medicíny. Doba studia činí 2 roky. Pokud vás tento směr oslovil a rádi byste se dozvěděli více, neváhejte se přihlásit. Naučíte se propojit klasickou medicínu s přírodní a tuto metodu v praxi aplikovat. Těšte se na předměty, jako jsou psychologie, somatologie, patologie, první pomoc, úvod do přírodní medicíny, biochemie, kineziologie, duchovní a osobní rozvoj a mnohé další.

Člověk se učí celý život

Zaujal vás obor poradenství v oblasti celostní medicíny? V tom případě studujte na Škole celostní medicíny v Praze anebo v Českých Budějovicích. Odhalíte kouzlo aromaterapie, astrologie, ájurvédy, bachových esencí, bioetiky, diagnostiky kapky krve, cesty k pochopení, lásce a zdraví, energie krajiny či fototerapie. Tento výčet programových složek je pouze ochutnávkou, čeká vás přínosné a příjemné studium trvající 3 roky. V dnešní době se lidé věnují studiu nejrůznějších předmětů, ale Škola celostní a přírodní medicíny v Praze i Českých Budějovicích nabízí cenné poznatky, které upotřebíte každý den svého života.

Napsat komentář