Léto přeje oslavám a svatbám

restaurant-bern-179046_960_720

Prázdninové měsíce jsou jako dělané pro pořádání různých oslav, firemních akcí a svateb. Venkovní akce totiž mají vždycky větší úspěch. Obvykle jsou spojené s grilováním, děti se venku vyřádí a posezení při západu slunce má své kouzlo. Pobyt venku prospěje psychickému i fyzickému zdraví.restaurant-bern-179046_960_720

Pořádat v letních měsících akce v uzavřeném prostoru je prostě hřích. Nemusíte mít zrovna velkou zahradu, aby vám bylo dopřáno překrásné atmosféry. Domácké prostředí vhodné pro pořádání akcí různého druhu nabídnou hotely po všech koutech České republiky. V Praze je to například Hotel Čertousy ***.

Nezapomenutelné oslavy s venkovskou atmosférou

Hotel Čertousy ***, který se nachází ve starobylém areálu z doby Karla IV., je vyhlášený pořádáním oslav a svateb. I skromnější oslava narozenin Praha v jejich podání dostane velkolepý rozměr. S vymýšlením programu, zařizováním výzdoby a přípravou slavnostní tabule mají bohaté zkušenosti. Při letních akcích se k jídlu často využívá zahradní restaurace Praha 9, na přání je možné večer zpestřit grilováním. Fantazii se meze nekladou a hotelový personál vždy vyjde vstříc.

Pravidelně se sem vrací také zástupci různých firem. V hotelu se nachází konferenční prostory Praha vhodné pro pořádání seminářů, školení či workshopů. Jelikož je Praha nejčastějším místem konání takových setkání, firemní akce Praha jsou tu velmi časté.veil-850119_960_720

Kouzelné svatby jako z pohádky

Hotel Čertousy *** je v létě rovněž častým dějištěm pohádkových svateb. Svatební hostina Praha obvykle probíhá venku, nevěsta a ženich si vymění své prstýnky v altánku, projedou se v kočáře taženém koňmi nebo na lodičkách a užijí si novomanželskou noc ve zdejším apartmá. Tu dostanou darem od hotelu.

Hotel Čertousy *** je jen důkazem toho, že i svatba v Praze může být poklidná a pohádková. Komplex, v němž se dokonce nachází zámecký objekt a pravý vinný sklípek, se přitom nachází pouhých 20 minut cesty z centra.

Napsat komentář