Výběr nábytku do dětského pokoje podle vašich představ

detske-pokoje-032

Dětský pokoj je malým královstvím, ve kterém se dítě bude cítit co nejlépe. Pro zajištění takového pocitu je nesmírně důležitý výběr správného nábytku. Podívejte se, co v dětském pokoji nesmí chybět, a jak postupovat při vymýšlení celkového konceptu se všemi detaily.JK_24

 

Co by v dětském pokoji nemělo chybět

Každý dětský pokoj by měl být vybaven postelí, skříněmi, stolem a alespoň jednou židlí. Nábytek do dětského pokoje musí být bezpečný a nabízet dostatečný úložný prostor pro uschování oblečení a hlavně hraček nebo jiných potřeb pro dítě. Celý pokoj by měl být ve veselém duchu a plný pestrých barev. Nebojte se ani výrazných kombinací. Pokud máte již o trochu větší dítě, nezapomeňte se ho zeptat, jaká barva by se mu líbila. Obrázky na stěnách a drobné dekorace vytvoří útulný efekt a dodají dítěti pocit, že se skutečně jedná o jeho království.

Inspirujte se návrhy

detske-pokoje-013V případě, že momentálně nemáte příliš jasnou představu, jak by měl pokoj vypadat nebo si nejste jistí, jestli neexistuje lepší varianta, podívejte se na návrhy dětských pokojů. Tam uvidíte různé barevné kombinace a koncepty. Snadno zjistíte, jaké prvky se vám líbí a ve výsledku si vytvoříte svůj vlastní návrh. Na fotografiích jsou i speciální zakázky vyhotovené na míru.

Dětský pokoj na míru vašim představám

Po získání jasné představy, jak by má dětský pokoj vypadat, se nespokojte pouze s kompromisy ve formě běžně dostupného nábytku. Dětské pokoje na míru splní všechny vaše představy a individuální provedení pomůže proměnit vaše sny ve skutečnost. Vaše dítě si snadno splní přání o barevném nábytku a zároveň vyřešíte i problém s nedostatkem úložného prostoru. Pro získání výsledného plánu si nezapomeňte důkladně změřit všechny potřebné rozměry.

Na závěr už zbývá pouze doladit barvu stěn, podlahu a vybrat dekorační prvky, které dotvoří celý dojem.

Napsat komentář