Když chybí inspirace pro vánoční výzdobu

star-1568704_960_720

Taky se vám občas stane něco absurdního? Třeba se opalujete na sluníčku, je vám neskutečné horko, kousek od vás šplouchá voda, pomalu usínáte – a najednou tu jsou myšlenky na Vánoce! Proč se jimi nenechat unést a osvěžit se, když umrznutí nehrozí?

Tipy na vánoční výzdobu bytulighting-972280_960_720

Který symbol Vánoc vás napadne jako první? Vánoční stromeček? Vánoční hvězda? Adventní věnec? (Kapr a salát, či cukroví?) Každému je bližší něco jiného, ale co nás všechny spojuje, je vánoční výzdoba bytu. Vánoční výzdoba je totiž specifická a nedá se srovnat s žádným jiným obdobím, snad s výjimkou Velikonoc. Výzdoba dělá atmosféru, umocňuje ji.

Tipy na zajímavou vánoční výzdobu se to na internetu jen hemží. Od těch, které vám ukážou, jak si vyrobit ozdoby vlastníma rukama, až po ty, které vám pomohou vytipovat si nákup těch věcí, které budou vašemu vkusu nejmilejší. Všichni nemáme tolik času a někdy ani nejsme dostatečně zruční, abychom si něco hezkého vyrobili sami. I tak pořídíme, na co si vzpomeneme: adventní věnce na dveře, adventní věnce na stůl, adventní kalendáře, baňky, světýlka…

Vánoční osvětlení

lights-940249_960_720Jestli něco opravdu velkou silou ovlivní naši náladu, pohodu a klid, které bychom o Vánocích měli zejména hledat, pak je to vánoční osvětlení. Na vánočním stromečku hořící svíčky nahradily klasické i LED světelné řetězy, svítící dekorace – koule, vločky, lucerničky, hvězdy a hvězdičky, vánoční světelný déšť. Kromě stromečku zdobíme vánočním osvětlením i jiné části interiéru, ale i prostory okolo domu.

Opravdu nic z toho už není v dnešní době těžké koupit. Mnohem těžší je si z toho obrovského množství možností vybrat. Ale nemusíte zoufat! Dříve jsme vybírali z malé nabídky s velkou rozvahou, protože to byl v mnoha případech výběr na několik příštích let. Nyní se můžeme díky široké nabídce a příznivým cenám nechat každý rok inspirovat zcela jinou vánoční výzdobou.

Napsat komentář