Domácí lázně ve vaší koupelně

mask-1231843_960_7201

Dopřejte si domácí lázně přímo u vás v koupelně a relaxujte v pohodlí domova. S těmi správnými přírodními produkty můžete pečovat o celé tělo, pleť a vlasy, prospějete tím vašemu zdraví.mask-1231843_960_7201

Příjemná péče v souladu s přírodou vás pohladí na duši. V dnešní hektické době je těžké dopřát si chvíli jen pro sebe, je to velice důležité nejen pro mladistvý a zdravý vzhled, ale především po psychické stránce. I vy si zasloužíte zasloužený odpočinek a řádnou péči o zevnějšek. Nebuďte na sebe přísní a naučte se rozmazlovat, vždyť to jde doma ve vaně a ve sprše.

Domácí spa výrobky vám zpříjemní život

Domů si lze zakoupit velké množství super přírodních produktů. Už nemusíte chodit jenom do salónů a veřejných spa. Ušetříte nejen čas, ale vyjde vás to mnohem levněji. Do koupele vyzkoušejte oblíbené šumivé koule, bylinné koupele a soli, přírodní mýdla a olejíčky. Úžasná vůně vanilky, medu, levandule, skořice a vonných květů nikdy neomrzí. Léčivá přírodní kosmetika umí zázraky, obsahuje třeba olivy a bambucké máslo. Domácí zábaly – rašelinové a bahenní, krémy, peelingy a pleťové masky zajistí pokožce ty správné výživné látky, minerály a vitamíny.

Přírodní mořská sůl z Mrtvého moře a její účinky

2421Do vany si můžete nasypat různé soli od těch aromatických až po klasické neupravené. Přírodní mořská sůl do koupele je dobrá pro regeneraci, jedná se o čistý produkt vzniklý odpařením mořské vody. Příznivě působí na ekzémy a záněty, pomáhá uvolnění svalstva, zmírňuje stres a podporuje detoxikaci těla. Koupel se solí z Mrtvého moře je plná minerálních látek a její dlouhodobé užívání je vhodné při onemocnění, jako jsou akné, lupénka, atopický ekzém a různé druhy plísní. Mořská sůl je doporučovaná také při revmatických a kloubních potížích. Při onemocnění horních cest dýchacích má dobré účinky inhalace slaného roztoku z mořské soli.

V HomeSpa naleznete spoustu dalších kosmetických výrobků a doplňků, díky nim bude váš život příjemnější.

Napsat komentář