Sledujte biatlon na ČT4 online

biathlon-643402_960_720

Češi v posledních letech propadli biatlonu. Zásluhu na tom bezpochyby mají Gabriela Soukalová, Michal Šlesingr, Ondra Moravec, Veronika Vítková a další domácí biatlonisté. Ale svou roli hraje také moderní areál v Novém Městě na Moravě, kde se každoročně konají biatlonové závody.

Nové Město na Moravě se od 15. do 18. prosince stane dějištěm závodu Světového poháru a podle aktuální formy českých biatlonistů to vypadá, že je na co se těšit. Šanci na dobré umístění určitě máme, sám trenér Ondřej Rybář považuje za úspěch umístění do šesté pozice, což je ve spoustě závodů očekávané.

Čeští biatlonisté budou mít v Novém Městě na Moravě bohatou podporu fanoušků, lístky jsou v prodeji už od února a teď, pár dní před závody, je beznadějně vyprodáno. Poslední zájemci ještě seženou vstupenky k tratím, na tribunách je ale plno.

Našim můžete fandit i u počítače

Nestojíte o stání u trati, kde přijdete o celou tribunovou atmosféru, a nemáte ani čas sledovat boj za medaile v televizi? Nic se neděje, palce totiž můžete držet i u počítače. Vysílání ČT4 online nabízí přímé přenosy závodů. Začíná se ve čtvrtek 15. prosince v 17:00, kdy je na programu sprint mužů na 10 km.

Kdy zapnout počítač?

Ve čtvrtek a v pátek se jede po jednom závodu, o víkendu vždy dopoledne a odpoledne. Myslete na to a v určené časy si zapněte televizi nebo si pusťte online vysílání ČT4 na počítači. Online přenos spustíte například přes web Spustit.cz.

A pokud nestihnete přímý přenos, nezoufejte. Zkuste si v programu ČT4 najít, zda se náhodou nevysílá záznam daného závodu někdy jindy. Například čtvrteční sprint mužů na 10 km se opakuje v pátek dopoledne o půl deváté. I když co si budeme povídat. Když už znáte výsledky, je to trochu nuda. Lepší je napjatě očekávat, zda se našim biatlonistům povede dosáhnout na medaile a zda zase zvítězí fenomenální Martin Fourcade. Přímo v Novém Městě na tribuně bude atmosféra pochopitelně nejlepší, ale i doma u televize nebo počítače to má své kouzlo.

Napsat komentář