Dětské herny: Vaše ratolesti si mohou užívat zábavy i v zimě

swing-1188132_960_720

Ladovské zimy jsou již dávno pouze na obrázcích slavného malíře. Vyrazit s dětmi ven do deště se skutečně nikomu z nás nechce. Na hory je třeba se připravit předem, a často navíc pobyty stojí hodně peněz, takže si můžeme dovolit maximálně jeden či dva za celou zimu. I proto se vyplatí najít alternativu. Výbornou volbou jsou především interiérové dětské herny. Právě jich máte možná v blízkosti vašeho domova hned několik a pravděpodobně o tom ani nevíte.

Vyberte si z více než 250 vnitřních heren

Možná budete namítat, že vůbec nevíte, kde by se nějaká interiérová hřiště okolo vašeho bydliště nacházela. To vůbec nevadí! Stačí se podívat na portál www.venkazdyden.cz, který nabízí seznam, v němž se nachází přes 250 dětských heren. Stejně tak najdete spousty příležitostí pro návštěvu venkovních hřišť a míst, kam budete moci se svými ratolesti vyrazit. Společně s dítětem si můžete vybrat hernu, která se bude líbit i jemu.

Ať si venku klidně prší!

Moderní dětské herny lákají především tehdy, když se venku s dětmi nedá být. Než do některého z dětských center vyrazíte, pohodlně si o něm přečtěte podrobnosti. Zjistíte, zdali jsou součástí vybavení prolézačky, skluzavky, spousta stavebnic, trampolín anebo jiných atrakcí, jež děti milují. Zároveň si prohlédnete i výši vstupného, povrch a další informace. Díky odkazu přímo na hřiště budete moci přejít i na jeho webovou prezentaci.

Pohodlné intuitivní vyhledávání

Velkou výhodou zmiňovaného portálu je i velmi jednoduché vyhledávání. Pomocí filtrování si zadáte region, typ hřiště a případně vaši poznámku. Následně bude vyhledáno hřiště ve vašem okolí. Některá mateřská centra nabízejí dokonce i hlídání dětí. Chcete-li mít naprostý přehled v interiérových i exteriérových hřištích po celé České republice, můžete využít také mobilní aplikace, kterou si stáhnete na Google Play nebo Windows Store. Aplikace dokáže mimo jiné vyhledávat dětská centra i pomocí GPS.

Napsat komentář