Italská restaurace potěší chuťové pohárky

pasta-1181189_960_720

Kdo by odolal typickým italským pokrmům? Vždyť jsou tak chutné, lehké a rozmanité. Když vás honí mlsná na pravou italskou kuchyni, máte dvě možnosti. Uvaříte si speciality, jako jsou těstoviny, plody moře, pizza sami doma anebo si zajdete na jídlo do osvědčeného podniku. Restaurace Praha 6 se postará o spokojená a plná bříška.

Inspirujte se ve fotogalerii

Pokud máte v lásce italskou gastronomii, zajděte si na výborné pokrmy do restaurace Praha 6, Ristorante Fabiano. Potěší vás pestrá škála nabízených jídel. Počítejte s poledním jídelníčkem, bezlepkovými pokrmy, valentýnskou nabídkou, speciálními akcemi, bohatým jídelním lístkem i domácími produkty. Nic se nevyrovná chlebu přímo z kamenné pece, který voní po olivách a sušených rajčatech. Za zmínku stojí dokonalé džemy z různého ovoce, které jsou připraveny podle tradičních receptů. Máte chuť na něco sladkého? Dopřejte si lahodný dortík.img_7246-w300h200

Restaurace Praha 6 vám padne do noty

Ať už hledáte příjemné místo vhodné pro oběd, večeři, přátelské či romantické posezení, rozhodněte se pro Ristorante Fabiano. Italská restaurace Praha uchvátí polední nabídkou skládající se z polévky a hlavního jídla. Na své si přijdou milovníci těstovin, pizzy, pokrmů z masa i zeleniny. Dali byste si pečená vepřová žebírka s jablečným křenem anebo zůstanete věrni jídlům z ryb a jiných mořských plodů? V každém případě můžete prostory využít ke každodennímu i svátečnímu stravování. Pravá italská restaurace Praha je otevřena denně od 11:00 do 23:00. Rezervace lze provést na telefonním čísle 220 560 495.

Romantika v útulném prostředí

Kreativní kuchaři Ristorante Fabiano připravují pokrmy s láskou. Určitě neodoláte speciálním nabídkám, jako jsou krůtí pochoutky, bezlepkové těstoviny, chléb z pece, ovocné džemy a jiné parádní lahůdky. V restauraci Praha 6 si pochutnáte na všech jídlech. Ocitnete se na skok v Itálii!

Napsat komentář