Efektivita rehabilitace a léčby: Na vybavení záleží

wellness-285584_960_720

Léčba poúrazových stavů, vyšetření anebo i klasická rehabilitace vyžadují nejen čas, ale především kvalitní vybavení. V současné době je k dispozici velké množství velmi efektivních metod. Jejich realizace jde ruku v ruce s tím, jak šikovní jsou lidé, a také s kvalitou rehabilitačních lůžek a jiných součástí ordinací. My se v následujících řádcích zaměříme na nabídku společnosti Resi. Tato firma působící v České republice má s výrobou masážních, rehabilitačních, vyšetřovacích a jiných lehátek více než 20 let trvající tradici.JORDAN F2е

Moderní masážní lehátka

Jestliže potřebujete kvalitní masážní lehátka, můžete se na modely od zmiňované společnosti spolehnout. Vyznačují se především maximální bytelností, jež je zaručena pevným kovovým základem. Volit lze jak naprosto jednoduchá provedení charakteristická otvorem pro pohodlné usazení hlavy, tak i modely s motorovým pohonem. Ty už dokážou na základě nastavení samy nalézt potřebnou polohu. Poskytují maximální komfort a zároveň nabízejí i pohodlnou údržbu.

I vyšetřovací lehátko musí být hezkéJORDAN T3 simple

Přijdete-li v roli pacienta do ordinace a uvidíte starší otrhanou vyšetřovací lavici, budete mít minimálně špatný pocit. I proto se vyplatí pořídit spolehlivá vyšetřovací lehátka poskytující maximální možný komfort. V nabídce společnosti Resi jsou provedení přesně uzpůsobená konkrétní lékařské nebo jiné praxi. Samozřejmostí je u nich zajištění plynulého pohybu prostřednictvím jednoduchého ovládání nohou či rukou. Polohovat je lze jednoduše pro vyšetření vsedě, vleže nebo pro jakékoli jiné pozice.

Spousta dalších speciálních modelů

Vybrat si v nabídce firmy Resi lze spousty ostatních modelů. Jmenovat bychom mohli speciální ortopedická lehátka anebo typy určené pro ORL vyšetření či gynekologii. Zapomenout nesmíme ani na kosmetická lehátka a křesla. K dispozici jsou také lehátka určená pro cvičení Vojtovou metodou a mnohá jiná. Na webových stránkách www.resi.cz/cs se můžete přesvědčit sami.

Napsat komentář