4 tipy, jak si vybrat správnou půjčku

crown-734502_960_720

Nebankovní půjčky jsou snadnou možností, jak vyřešit akutní potřebu peněz například v období před výplatou a při nečekaných výdajích. Klíčem k úspěchu je volba správného finančního produktu od vhodné společnosti. Naštěstí existují způsoby, jak si jednoduše a rychle zvolit tu pravou půjčku pro vaši situaci.

Srovnání všech nabídek

Internet je plný společností nabízejících nebankovní finanční produkty. Pokud byste měli projít všechny nabídky po jedné, trvalo by to strašně dlouho. Naštěstí existuje porovnání půjček, kde ihned uvidíte základní parametry na jednom místě. Samotný výběr už bude pouze otázkou důkladné analýzy jednotlivých dispozic vybraných půjček.

Porovnejte důležité parametry

U nebankovní půjčky sledujeme několik důležitých parametrů. V první řadě se jedná o výši úrokové sazby a případné poplatky za sjednání a vedení úvěru. Podívejte se i na to, jestli pro úspěšné získání online půjčky potřebujete doložení příjmů, ručitele a jestli se při posuzování žádosti berou v úvahu i případné zápisy v registru dlužníků. Díky široké nabídce je možné bez problémů sehnat půjčky bez zástavy a ručitele.

Malá nebankovní půjčka

Klasickou mikropůjčku do 10 000 korun představuje například Kredia půjčka. Ta nabízí možnost získat částku v rozmezí 1 000 až 10 000 korun bez ručitele, bez doložení příjmů a bez kontroly registru dlužníků. Jedná se o SMS půjčku s velmi rychlým vyřízením. Splatnost se u takto malých finančních obnosů pohybuje do 30 dnů.

Když potřebujete větší finanční obnos

Může se stát, že si potřebujete půjčit větší obnos peněz pro nákup auta, rekonstrukci, ale i pro doplnění hypotéky, jejíž výše nedosahuje celkové hodnoty vybrané nemovitosti. Naštěstí existuje například půjčka Asisteam, kde si půjčíte od 100 000 korun až do 3 000 000 korun. Díky vysoké částce se jedná o půjčku s nutností zástavy a maximální doba splácení je až 300 měsíců, což je 25 let.

money-660241_960_720

Napsat komentář