Spolehlivý výrobce fotbalových dresů

Mozart Trophy Salzburg 2017 – Olympie Břežany krásné 2. místo.

Navržení fotbalového dresu není zase taková maličkost. Musí dokonale odpovídat požadavkům objednatele. Dalo by se hovořit o úctě k tradici. Rovněž je nutné zohlednit poslední výstřelky módy. Fotbalové dresy by měly být moderní a slušivé. Možná se vám to bude zdát přehnané, ale design fotbalových trikotů a trenýrek mají mnohdy na starosti nejznámější světoví návrháři.

Fotbalový dres a jeho vlastnosti

Jak už bylo řečeno, fotbalové dresy by měly být na první pohled zajímavé. Nesmějí postrádat eleganci, svěžest a samozřejmě stěžejní údaje o klubu, potažmo hráči. I v tomto případě platí, že v jednoduchosti je krása. Některé kluby vsázejí na klasická provedení dresů, jiná sportovní centra se nebrání něčemu extravagantnějšímu. Ať už jde o tradiční vzhled triček či modely s límečkem a jemným šněrováním, vždy jsou splněna základní kritéria výroby.

Kde vyrábějí sportovní oblečení na zakázku

V poslední době se lidé věnují sportu více než kdykoliv předtím. Pánové všeho věku hrají fotbal, nohejbal i basketbal. Dámy sednou na kolo. Mladší generace vsází na volejbal. Každá sportovní činnost si žádá pohodlné a praktické oblečení. V našem případě jsou to dresy. Pokud byste rádi objednali pro sportovní centrum či fotbalový klub pružné a kvalitní dresy, obraťte se na společnost DDsport. Určitě oceníte dlouhou historii firmy trvající 20 let, dopravu i na Slovensko, schopnost vytvořit vlastní design. Podpora klubů, spolků a jednotlivců je samozřejmostí.

Co všechno lze objednat?

Pokud potřebujete fotbalové, basketbalové, cyklistické, motokrosové, hokejové i dámské dresy, kontaktujte DDsport. Společnost se zabývá také výrobou štulpen, tepláků, mikin, převlečných bund, klubových ručníků i kalhot. Mrkněte na webové stránky firmy a podívejte se na reference do fotogalerie. Malí i velcí sportovci mají dveře otevřené!

 

Napsat komentář