Nakupujte se slevou třeba i v online lékárně

slevy

Slevy se vznáší všude kolem vás. Na většině webových stránkách se setkáte se slevovými bannery, které vám vnucují nákup za výhodnou částku. Když ale potřebujete něco doopravdy nakoupit co nejlevněji, jako by najednou všechny slevy zmizely a vy musíte stejně zaplatit plnou cenu. A slyšeli jste už o slevových kupónech?

Slevové kupóny jsou hitem posledních let. Jedná se o kombinaci písmen či číslic (například RTENKY17), kterou je potřeba zadat do příslušného políčka během nákupu. Jakmile to uděláte, okamžitě získáte nějaký bonus v podobě slevy, dopravy zdarma, dárku k nákupu apod.

Kde tyto kódy brát?

Na internetu určitě na nějaké narazíte, a to za pár minut. Nejrychlejší cestou k nim je návštěva specializovaného portálu, který slevové kódy shromažďuje. Je jím například web OnlineKupony.cz, kde najdete slevy do Bibloo, Zootu, Trenýrkárny, Kasa.cz, Alzy, Bonprixu, Tchiba a mnohých dalších známých obchodů.

U každého kódu je navíc uvedené, zda je ještě v platnosti, nebo jste už přišli pozdě. Nestane se vám tedy, že byste byli nepříjemně překvapení při zjištění nefunkčnosti kódu. Většina kódů má svoji omezenou platnost – buď počtem využití, nebo datem.

Na co všechno se dají najít slevy?

Nakupovat se slevou lze všechno, na co si jen vzpomenete. Podívejte se třeba do nabídky Astratexu, pokud sháníte spodní prádlo, nebo na eshop Dr.Max, kde nakoupíte levněji léky. Některé e-shopy dávají slevové kódy jako odměny za nákup či dárek k narozeninám, jiné je zveřejňují jen tak a zcela zdarma. Jedinou podmínkou bývá nákup za určitou částku či z dané kategorie. Vzpomeňte si na to, až budete příště nakupovat online. Vypěstujte si zvyk pátrat před každým odesláním objednávky na internetu, zda nejsou k dispozici kupóny. Zabere vám to pár minut, přitom možná ušetříte stovky korun.

Napsat komentář