Chystáte se vsadit na Renault? Poradíme vám, kde jej koupit a servisovat

renault-trafic-J82ph1-design-006.jpg.ximg.l_12_m.smart

Vozy Renault jsou již dlouhá léta považována za dostupný luxus. Díky kombinaci sofistikovaného vzhledu, vynikajících jízdních vlastností, komfortu a příznivé ceny se drží na špičce popularity. Rozhodli jste se pro jeden i vy?

Pořízení nového auta už nemusíte odkládat

Koupě nového auta je nákladnou záležitostí, i když se poohlížíte v nižší cenové kategorii. Způsobem, jak získat nový vůz bez velkého počátečního kapitálu, je koupě na splátky, proto Renault Retail Group CZ nabízí hned několik zajímavých nabídek úvěrů s velmi nízkými až nulovými úroky. Možná uvažujete o tom, zda by nebylo přece jen výhodnější pořídit si ojetý vůz, ale odrazuje vás strach, že někomu naletíte. Zde se vám to nestane, všechny bazarové vozy totiž musí absolvovat důkladnou kontrolu, prováděnou špičkovými techniky. Nehrozí vám žádné triky v podobě zamaskovaných závad či přetočených tachometrů, naopak na vás čeká záruka, možnost vyzkoušet si vybraný vůz a pomoc s přeregistrací auta.

Renault a Dacia servis

Značkový vůz zavezte jen do značkového servisu, kde mu budou rozumět. Přesně takový provozuje společnost Renault Retail Group, která se zaměřuje na vozy Renault a od roku 2008 též Dacia. Kompletní technická prohlídka, pravidelná výměna pneumatik, veškeré opravy, montáže, testy a seřizování, to vše vám zde provedou zodpovědně a s použitím značkových součástek. Součástí nabídky je i rychloservis Renault Minute, asistenční služba, odtah či půjčení náhradního vozu.

Komplexní nabídka služeb

Renault Retail Group CZ se může pochlubit showroomem, v němž si prohlédnete kompletní nabídku modelů společnosti Renault, a samostatným salonem s vozy Dacia. Samozřejmostí je zkušební jízda v autě, o něž se zajímáte. O jednotlivých modelech zjistíte více zde. Když k tomu připočtete nejširší nabídku služeb, není divu, že se tu prodají tisíce vozů ročně. Počty nových a ojetých vozů jsou vyrovnané, což dokládá, že obě varianty mají něco do sebe. Kterou zvolíte vy?

Napsat komentář