Chcete se zlepšit v cizí řeči? Absolvujte kurz v jazykové škole

jazyková škola Praha

Ve znalosti cizích jazyků Češi dlouhodobě patří spíše k evropskému podprůměru. Je to dáno neefektivní výukou na základních, středních i vysokých školách. Velký počet studentů na jednoho učitele, špatné materiály – to jsou základní faktory, proč mnozí z nás cizí řeč špatně zvládají. Pokud jste na tom podobně a hodláte s tím něco dělat, máte možnost. Stačí se přihlásit do jazykového kurzu.

Vyberte si kurz dle vašich časových možností

S moderním přístupem už od roku 2009 pracuje jazyková škola v Praze 2 s názvem Britannika. V současné době vyučuje celkem 10 světových jazyků, a to včetně nejoblíbenější angličtiny. Kurzy pořádá po celý rok. Své jazykové dovednosti si tak můžete zlepšit i v letních měsících, kdy na to máte přeci jen více času, neboť nemusíte chodit do školy, případně máte volno v zaměstnání.

Moderní výuka s používáním audia a videa

A proč jsou kurzy školy Britannika, o jejichž kompletní nabídce se dozvíte více na webových stránkách http://www.jazykovekurzypraha.cz/, tolik populární? Škola totiž využívá metodický přístup, kdy klade důraz na kombinaci mluveného slova, poslechu a psaní. Při výuce mají studenti k dispozici kvalitní a osvědčené učebnice, ale také audio a video prostředky. Ve škole funguje systém půjčování učebních pomůcek, což výrazně přispívá ke snížení celkových nákladů za absolvování kurzů. Není tudíž divu, že každým rokem projde kurzy cizích jazyků ve škole Britannika kolem 1300 studentů.

Spojte výuku cizího jazyka s návštěvou zahraničí

Kromě klasických či intenzivních letních kurzů škola nabízí i možnost absolvovat studijní pobyty v zahraničí. K oblíbeným destinacím, kam studenti směřují, patří v poslední době třeba Itálie, Španělsko a Malta. V neposlední řadě je možné si zajistit specializované kurzy, případně intenzivní přípravu před zkouškami.

Napsat komentář