Většina zdravotních potíží je důsledkem prodělaných traumat. Zbavte se jich jednou provždy!

dropbox 2

Trápí Vás opakovaně bolesti hlavy, nespavost, pocity úzkosti, alergie, nebo jakékoliv jiné zdravotní problémy? Nevíte si již rady s tím, jak se jich zbavit? Pak je na čase začít s hledáním jejich příčiny a zbavit se jich jednou provždy.

Lidé se každodenně potýkají s různými zdravotními potížemi, které jim znepříjemňují život. Tabletky, které předepíše lékař, nebo je seženeme v lékárně, v mnoha případech nemají na změnu zdravotního stavu žádný vliv. Pro úplné uzdravení je třeba najít příčinu problémů. Pouze tak si tělo může poradit samo.

Jaké problémy terapie řeší?

Komplexní-terapie funguje jako univerzální přirozená léčba pro všechny Vaše zdravotní problémy, ať už jsou biologického, fyziologického, mechanického, psychického, emocionálního, vztahového, sexuálního, nebo dokonce finančního charakteru. Cílem komplexní terapie také je, abyste si s Vašimi každodenními problémy dokázali poradit sami bez jakékoliv pomoci terapeuta.

Pro koho je terapie vhodná?

Terapie je vhodná pro muže i ženy, pro jednotlivce, páry, Vaši rodinu, Vašeho partnera, děti, pro Vaše zaměstnance nebo domácí mazlíčky. V případě dětí mladších 18 let a domácích mazlíčků budete Vy sloužit jako médium a problémy Vašich blízkých budou odstraněny přes Vás.

Terapie vedena na dálku

Odborný poradce a terapeut pan Radovan Babic vede komplexní terapii na dálku. K absolvování terapie Vám tedy postačí pouze telefon a svých problémů se můžete zbavit v pohodlí Vašeho domova, aniž by bylo nutné kamkoliv chodit.

Ultimátní a experimentální terapie

Snahou pana Radovana je ultimátní terapie, díky které se snaží odstranit všechny zdravotní problémy svých klientů. U pana Radovana můžete absolvovat také experimentální terapii, která odkryje Vaše vyšší schopnosti.

Více informací o možnostech terapie naleznete na www.bioliecba.eu/cz.

zdroj obrázku ©Bioliečba.eu, 2018 – až po současnost

Napsat komentář