Konec nudným uniformám 

fonendeskop

Pracujete ve zdravotnictví? Pak jste nuceni svou službu trávit ve speciálním zdravotnickém oděvu. Ten přitom zdaleka nemusí být tak fádní jako ty, na které je většina pacientů zvyklá. Naopak může zářit barvami a motivy třeba z Disney pohádek. Takhle oblečené sestřičky se pak nebude bát ani ten největší strašpytel. 
Kdo říká, že zdravotnická uniforma musí být jen bílá, popřípadě modrá či zelenkavá? Jiné barvy jsem na českém zdravotnickém personálu snad ani nezaznamenala. A v zahraničí jsem se spíše setkávala s lékaři v civilu. Žádné bílé pláště, ale běžné kalhoty a košile. Pacienti je pak nevnímají jako autoritu, ale jako sobě rovné, což je prý ve vztahu lékař – pacient velmi důležité.

Pestré zdravotnické oděvy

U nás zatím na lékaře v jiném než bílém plášti (na mysli mám praktiky) téměř nenarazíte. A to je škoda. Na trhu totiž existují, respektive na speciálních e-shopech. Na medical-uniforms.cz jsou například k mání pestré pracovní oděvy americké značky Cherokee. V jejím portfoliu najdete pohodlné dámské i pánské bavlněné a strečové oblečení včetně červené a fialové. Velmi působivé jsou i zdravotnické haleny s potisky s motivy z Disney pohádek. Věřte, že takové kousky obzvláště dětské pacienty náležitě uvolní a pobyt v nemocničním zařízení jim alespoň trochu usnadní.

Veselé fonendoskopy

Podobně na ně zcela jistě zapůsobí i veselé barevné fonendeskopy, které mohou ladit s oblečením. Fonendoskop, jenž patří mezi základní zdravotnické vybavení, tak můžete mít růžový, fialový, ale třeba i v barvě bordó. Nebo modrý, zelený, černý, oranžový, světle růžový, zkrátka v barvě, která se vám (a vašim pacientům) líbí. Věřte, že děti už z vás coby lékařské autority nebudou mít strach.

Nakupujte na medical.uniforms.cz

Blůzy, kalhoty, čepice i šaty značky Cherokee vynikají vysokou kvalitou provedení, příjemným materiálem i pohodlným střihem. A v neposlední řadě příznivými cenami. Výběr vhodné velikosti vám usnadní tabulka velikostí, kterou najdete na stránkách www.medical-uniforms.cz, nebo kontaktujte pracovníky e-shopu mailem či telefonicky.

Napsat komentář