Když svatba, tak na jižní Moravě. Pravá a nefalšovaná!

svatba jižní morava

Sňatek většinou uzavíráme jednou, maximálně dvakrát až třikrát v životě. S člověkem, po jehož boku se rozhodneme strávit zbytek svého života. Alespoň v ten okamžik. Už z toho důvodu je na místě nový stav náležitě zpečetit.

Výjimečné okamžiky, jinými slovy, zasluhují výjimečné místo. A svatba výjimečným okamžikem bezesporu je. Proto byste ji měli uspořádat na místě, kde mají s pořádáním svateb své zkušenosti. Na Moravě jich najdete spoustu. Stačí si do vyhledávače zadat pojem svatba jižní Morava a můžete začít vybírat.

Moravská pohostinnost v pravém slova smyslu

Na všech se vám dostane proslulá moravská pohostinnost i vína, jež na hostině poteče proudem. Jak jinak? Svatba na jižní Moravě je v tomto ohledu správnou volbou. Třeba v příjemném prostředí ve dvoře historické barokní fary na Vinařském dvoře na faře rodinného Vinařství Holánek, kde se o vás i svatebčany postarají jako o vlastní. S pořádáním svateb totiž mají mnohaleté zkušenosti. Posuďte sami: svatební menu budete mít sestavené na míru svatební manažerkou. Čekat na vás bude svatební pokoj a prostory fary pojmou až stovku svatebčanů!

Klid, komfort a skvělé víno

Co můžete od svatební hostiny na faře očekávat? Magické prostředí v kombinaci s klidem, komfortem a vynikajícím vínem. Tamní zrekonstruovaný vinný sklep, který pamatuje dvě století, uchovává ty největší moravské vinné skvosty. Místo jako stvoření nejenom pro svatby, ale i pro degustace a firemní akce. Z těch navíc nemusíte spěchat domů. Fara nabízí i kvalitní ubytování v útulně zařízených pokojích.

Na kole dojedete až do Vídně

A majitelé vás neodmítnou, zalíbí-li se vám na faře natolik, že byste si svůj pobyt chtěli o nějaký ten den prodloužit. Pak si budete moci třeba vypůjčit kolo a vydat se na nějakou z tamních cyklostezek. Jedna z nich vás zavede až do Vídně. Tak neváhejte. Svatební den by měl být nezapomenutelný. Uspořádáte-li jej na Moravě, jsme si jisti, že nezapomenutelným bude!

Napsat komentář