Bez čeho se neobejdete na party, oslavě a svatbě?

svatební balonky

Tyto společenské akce si chce jak hostitel, tak hosté náležitě užít. Čím navodíte tu správnou atmosféru, která zajistí nezapomenutelnou zábavu? Vsaďte na různé typy balonků, kostýmy, vodní bomby, slavnostní dekorace a legraci zaručující helium.

Balonky se hodí vždycky

Patří totiž mezi stálice jakékoliv významné akce. V současné době je na trhu nepřeberné množství barev, tvarů a velikostí. Mezi nejvděčnější balonky na oslavu patří pestrobarevné gumové balonky, z nichž si vybere každý. Jsou k dostání třeba ve formě číslic, které jsou ideální při narozeninových oslavách. Na dětské party nesmí chybět modelovací balonky, jež podporují kreativitu a fantazii dětí. Dají se z nich vytvořit zvířátka, květiny, figurky a další dekorace. Máte-li vhodné venkovní prostory, dopřejte dětem zařádit si s vodními balonky a bombami.

Helium v různých podobách

Dříve jsme znali balonky s heliem pouze na poutích. Nyní je tento nepostradatelný plyn součástí každé oslavy. Dá se totiž pořídit v setu s balonky v podobě jednorázové lahve s 250 l stlačeného helia. Nafouknete jím až 30 latexových balonků o průměru 23 cm. Takovéto balonky poté vydrží létat zhruba 5 hodin. V případě foliových balonků můžeme hovořit dokonce o několika dnech. Navíc je můžete plnit opakovaně. Co je ovšem ten největší důvod, proč je helium na oslavách tolik oblíbené? Jeho vdechováním dochází ke změně hlasu, neboť se v heliu šíří zvuk až 3× rychleji oproti běžnému stavu.

Co se vám bude hodit?

Aby byla pořádaná akce dokonalá, obstarejte si rovněž dostatek příslušenství k balonkům. Velice praktické jsou tyčky, držáky a závaží na balonky, nafukování vám usnadní elektrický kompresor či pumpa na balonky modelovací. O dlouhodobý efekt se postará speciální gelová směs prodlužující o 25 % životnost latexového balonku napuštěného heliem.

Napsat komentář