Sháníte opravdu výkonný vysavač? Už nemusíte! 

Xiaomi Mi Robot Vacuum – home

Od vysavače většinou očekáváme, aby dobře a rychle vysával. Parametrů, jimiž byste se při výběru vhodného modelu měli řídit, však je mnohem víc.

Doba jde kupředu, technologie se vyvíjejí, a ani svět vysavačů v tomto ohledu nezůstává pozadu. Na trhu se tak setkáte s modely, jež vyhoví požadavkům i těch nejnáročnějších uživatelů. Jeden takový bychom vám rádi představili v následujícím článku.

Vybíráme vysavač

Vysavač můžete vybírat podle několika parametrů, ať již se jedná o jeho druh, objem, výkon, účinnost, ale i různé doplňky a funkce. Pří výběru vysavače byste ovšem měli vzít v potaz i plochu domácnosti, přítomnost domácích mazlíčků, alergiků, zda v ní převládají koberce či tvrdá podlaha a podobně.

Xiaomi Mi Robot Vacuum
Xiaomi Mi Robot Vacuum

Vysavač, nebo robot? Obojí!

Současné moderní vysavače jsou tak navýsost sofistikovanými čistícími stroji, s jejichž pomocí vaší domácnosti z hlediska čistoty nebude co vytknout. Robotický vysavač Xiaomi Mi Robot Vacuum například nejenom vysaje za vás, ale především vysaje tak kvalitně, že z vysáté podlahy budete moci do slova a do písmene jíst. Špatně dostupná místa a zastrčené kouty nevyjímaje.

Vysavač, co myslí

Je totiž vybavený třemi samostatnými procesory a pokročilými senzory, které dokonale zmapují rozměry vaší domácnosti. Ty tento chytrý vysavač vyhodnotí a sám si navrhne adekvátní úklidový režim. A poté, co se zhruba po dvou a půl hodinách sátí na plný výkon (po plném nabití) vybije, se sám dopraví do nabíjecí stanice. Šikovná mašinka, že?

Velmi inteligentní vysavač

Jedná se o vskutku inteligentní vysavač v pravém slova smyslu. Skvěle se orientuje v prostoru a je schopný detekovat jakoukoliv překážku. A díky svým rozměrům si hravě poradí i s očistou těžko dostupných míst pod nábytkem, které většinou zůstávají stranou našeho zájmu. A jeho funkce můžete ovládat i prostřednictvím mobilní aplikace! Tento smart vysavač je zkrátka ve dne v noci připraven být k vašim službám. Více informací o jeho funkcích naleznete zde:https://www.svetvysavacu.cz/roboticke-vysavace/xiaomi-mi-robot-vacuum/.

Napsat komentář