Vyřešte tisk vizitek z pohodlí domova online

vizitka

Sice žijeme v době elektronické, ale papírové vizitky ještě stále mají smysl. Jde o výborný způsob, jak se vrýt do paměti potenciálním zákazníkům i obchodním partnerům. Přitom jsou poměrně levné, jedna vizitka vás vyjde zhruba na padesát haléřů. Záleží, kolik si jich objednáte, protože čím větší náklad tisku bude, tím nižší je cena za jeden kus.

Proč mají vizitky stále smysl? Odpověď je jednoduchá. Sice si můžeme zadat e-mail či telefon do mobilu, ovšem tam by tyto údaje zapadly mezi další. Když dáte někomu vizitku, založí si ji do peněženky, položí na stůl v kanceláři, možná mu někam zapadne, ale časem ji zase vytáhne. Prostě a jednoduše to nedopadne tak, že si vaše kontaktní údaje uloží do mobilu a zapomene na vás. Kromě toho, když člověku dáte něco do ruky, byť je to jen kousek papíru, udělá to dobrý dojem.

Na návrh vizitky nemusíte být sami

Nemusíte si platit grafika, zároveň se nemusíte strachovat ani o své špatné grafické schopnosti. Na internetu najdete spoustu vzorů a šablon vizitek, které se dají použít. Doplníte do nich své údaje, objednáte si tisk vizitek online a je vyřešeno. Vizitky vám přijdou domů třeba za dva pracovní dny a vy máte na dlouhé roky vystaráno. Ano, na roky, protože nejvýhodnější je objednat si vizitek co nejvíce – tak získáte nejnižší cenu.

Naklikejte si vlastní vizitku

Máte návrh? Výborně, pak se přesuňte na návrh vizitky online JustPrint. JustPrint.cz je online tiskárna nabízející tisk vizitek, letáků a mnoha dalších materiálů za velmi příznivé ceny a s dobrou rychlostí. Pro levný tisk vizitek si vyberete formát, typ papíru, povrchovou úpravu, tvar rohů a náklad. Podklady je možné dodat ve formátech .psd, .cdr, .indd nebo .pdf. Dopravu budete mít zdarma, cena se odvíjí dle počtu kusů.

Nechte si natisknout celou firemní výrobu

Spolu s vizitkami si mnohé firmy i podnikatelé nechávají tisknout také další materiály ve stejném grafickém designu. JustPrint nabízí například tisk kalendářů, bloků, letáků, nálepek apod. Potisknou vám třeba i obálky, a kdybyste v nabídce nenašli to, co sháníte, neváhejte se ozvat.

Napsat komentář