Bez cimbálové muziky to nepůjde

cimbalovka vltava

Chystáte oslavu narozenin, svatební hostinu, nebo firemní večírek? Pravděpodobně přemýšlíte i nad tím, jakým způsobem vyřešit hudbu. Přece jen, zrovna na takových akcích se zpívá a tancuje, a tak o tento zážitek pozvané hosty neochuďte. V následujících řádcích vám prozradíme, na koho se obrátit, aby událost měla tu správnou atmosféru.

Jednou z možností je oslovit kamaráda, který vezme velké reproduktory a pustí písničky přes YouTube, v lepším případě objednat profesionálního DJe. Jestliže však chcete navodit nevšední atmosféru, pozvěte moravské muzikanty a zpěváky pod vedením Petra Goryczky.

Cimbálová muzika Vltava

Zřejmě si říkáte, jestli se dá sehnat cimbálka v Praze. Pochopitelně, že ano, stačí vědět, na koho se obrátit. Cimbálovou muziku Vltava tvoří nadšení muzikanti z Moravy a Slovenska, kteří se přestěhovali do Prahy, a tak působí především v jejím okolí. V případě zájmu však pro kapelu není problém zavítat i do vzdálenějších měst a obcí.

Chcete si poslechnout, jak jsou muzikanti a zpěváci perfektně sehraní? Podívejte se na jejich webovou stránku, kde najdete videoukázky. Co se ceny týče, ta se pohybuje okolo 3 až 4 tisíc za hodinu hraní. Záleží na charakteru akce.

Cimbálovka zahraje oblíbené lidové písně

Přijde si na své jakákoliv generace, protože Cimbálová muzika Vltava se dokáže přizpůsobit. Vaši oslavu rozveselí oblíbené lidové písně z Moravy, Slovenska i Čech. Prostory se rozezní nejen folklor, ale také folk, ovšem muzikantům nejsou cizí ani další žánry.

V podstatě nezáleží na tom, jestli vás bude pět, deset, třicet, padesát, sto. Cimbálovka – Praha je na to zvyklá, neboť už hrála v mnoha různých zařízeních – od menších restaurací přes penziony až po chaty a rodinné domy. Pomůže vám navíc pozdvihnout vaši akci na ještě vyšší úroveň. Pokud totiž budete chtít, muzikanti přijdou v krojích.

Napsat komentář