Uvolněte své napětí na masáži celého těla

Napětí lze ventilovat různými způsoby. Sportem, četbou dobré knihy, posezením s přáteli nebo třeba masáží. Velmi účinné pro boj se stresem se ukazují i nejenom masáže relaxační, nýbrž i ty erotické.

Na začátek bychom čtenáře rádi upozornili, že erotické masáže nejsou sexem  a erotické masérky nejsou sexuálními pracovnicemi. Zákazníkům neposkytují erotické služby, byť je průběh některých masáží může připomínat. Jemné doteky masérek rozhodně masírovanému navozují vzrušení. Dochází tak se stimulaci citlivých částí těla doprovázené pocity absolutního uvolnění. Orgasmus se v závislosti na zvolené technice může, ale nemusí dostavit. Některé techniky jsou totiž přímo založené na jeho oddalování.

Masáž, nebo jóga? Obojí!

S jakými druhy erotických masáží se v salonech můžete setkat? Jedná se o masáže tantrické, yoni, lingamu nebo třeba nuru masáže. Jaké masáži dát přednost? Záleží na vašich preferencích. Jde-li vám spíše o duševní prožitek nezávisle na přítomnosti orgasmu, zvolte tantrickou masáž, která se spíše přibližuje józe.

Masáž lingamu

Nebráníte-li se však orgasmu, nebo jej přímo upřednostňujete, doporučujeme vám vyzkoušet masáž lingamu, česky masáž penisu. Při té se masérka bude citlivě dotýkat jak vašeho penisu, tak i varlat, perinea a vnější prostaty. Tato masáž s sebou spolu s potěšením přináší i řadu zdravotních benefitů. A muže také dokáže vytrénovat pro budoucí kvalitní sex.

Masáž body to body

Ve studiu Angels masáže (https://angelsmasaze.cz/) ovšem provádějí i úžasnou masáž body to body, tedy tělo na tělo (někdy se setkáte s pojmem klouzavá masáž), při které se masérka klienta nedotýká pouze prsty, ale přímo celým tělem. Natřená speciálním olejem. Tato masáž vyžaduje nejenom fyzickou zdatnost masérky, ale také dokonalou synchronizaci pohybů.

Už víte, jakou masáž zvolíte? Máme pro vás tip – skutečně, jak jsme již zmínili, vyzkoušejte všechny! Ony totiž všechny stojí za to.

Napsat komentář