Tepláky – nejpohodlnější kalhoty pro každý den

V některých se sportuje, v jiných relaxuje doma a v některých si dokonce můžete dovolit jít na večírek. Záleží totiž na výběru stylu a designu tepláků. Ať už si ale vyberete jakékoliv tepláky, můžete si být na milion procent jisti, že se budete cítit pohodlně.

Tepláky sice zrovna nezapadají do kolonek elegantní módy a jen buran by si je bral na svatbu nebo do divadla, ale pro normální běžný život jsou díky poskytovanému komfortu nedocenitelné. Pružný pas a příjemný materiál zaručují pohodlné nošení. Na škrcení břicha a pocit, že máte nohy sevřené do plechových nohavic, si při nošení tepláků už ani nevzpomenete.

Pořiďte si ty své pravě teď. Internetový obchod Bolf.cz nabízí stovky trendy modelů pánských tepláků za příjemně nízké ceny.

Nevíte si rady, které tepláky si kam vzít? Použijte náš tahák

Na taneční parket nebo do města

Dobrý tanečník ví, že aby na parketu předvedl, co v něm je, musí se cítit komfortně a ne se škrtit v nepohodlných džínách. Chcete-li na parketu oslnit, vezměte si na sebe módní tepláky v městském stylu. Vybírejte kousky v tlumených klasických barvách s úzkými nohavicemi s designovou aplikací a spodním lemem. Ideálně bez zbytečných nápisů.

Na sport

O nutnosti pohodlného úboru při sportovních aktivitách snad ani nemusíme dlouze mluvit. Čím náročnější daná aktivita je, tím důležitější je se ujistit, že tepláky, které na sport nosíte, jsou z kvalitního savého a prodyšného materiálu, který odvede pot z vaší pokožky a nechá kůži dýchat. Předejde se tak vzniku bakterií a kožních plísní. Vybírejte proto vyloženě sportovní a tréninkové tepláky s elastickým prvkem. Pro ty, kteří sportují venku i v zimě pak módní trh nabízí velký výběr zateplených a termo tepláků. Některé mají i nepromokavý povrch.

S kamarády na pivo nebo na fesťák

Vypadat dobře můžete, i když je před vámi pánský večer nebo jedete na víkendový hudební festival. A i tady uplatníte pružný pas tepláků, až si v restauraci k pivu objednáte pořádný steak. Doporučujeme volit módní bavlněné teplákové kapsáče. Nejlépe v maskáčovém vzhledu, který zamaskuje kdejaký flek od jídla nebo pití. Pokud jedete na festival, množství kapes je obzvláště žádoucí. Nebudete si muset vaše cennosti nechávat ve stanu, zatímco se budete bavit u pódia. Bavlna zároveň zaručí, že vám nebude horko, přijde-li na pánské jízdě řada na šipkový nebo kulečníkový turnaj.

Do dílny nebo k ohýnku

Dalším benefitem tepláků je, že aby naplnily očekávání víceúčelovosti, jsou většinou vyráběny z materiálů, které se jen tak nezničí, neošoupou a neprodřou. Snad každý má ve skříni tepláky, které už jsou léty nošení vybledlé nebo inkasovaly nevypratelnou skvrnu a mezi lidi je už nosit nemůžete. Vyhazovali byste je ale jen neradi, protože jinak jsou stále v dobrém stavu, a tak je nosíte na doma, do dílny nebo třeba k táboráku.

Tepláky prostě nikdy nezklamou a za relativně málo peněz nám zahrají opravdu hodně muziky. Důvodů k jejich enormní oblíbenosti napříč národy a generacemi je prostě mnoho.

Napsat komentář