Jablečný ocet, manukový med a kurkuma v elixíru, který vás postaví na nohy!

Zázračný jablečný ocet. Prospívá pleti, vlasům a pomáhá při hubnutí. O ještě větších zázracích můžeme hovořit v případě medu manuka a koření kurkuma. Pokud tyto pochutiny smícháte dohromady, dostanete až zázračný elixír v pravém slova smyslu.

O jablečném octu toho bylo napsáno už hodně. A oprávněně. Své místo například má v koupelně. Plně totiž spolu s jedlou sodou nahradí šampon. Vlasy jím však nejenom umyjete, ale také je zbavíte lupů a podpoříte jejich růst. V tomto ohledu ze mě hovoří osobní zkušenost. Šamponu jsem se zbavila už před pěti lety. A nahradila ho jablečným octem. Vlasy se mi od té doby nemastí, jsou hustší a zářivější! Zkrátka zdravější. 

Pomáhá při hubnutí

A takoví můžete být i vy. Jablečný ocet totiž překypuje celou řadou zdravotních benefitů. Někteří ho dokonce nazývají všelékem. Zbaví vás bradavic, navábného dechu i akné na zádech. Pomáhá však i při cukrovce, pálení žáhy a některých kardiovaskulárních onemocněních. A dáte-li si po ránu lžičku do vody, napomůže i při shazování nadbytečných kil.

Zázračný med manuka

Další superpotravinou v pravém slova smyslu je manukový med. Ten pochází až z dalekého Nového Zélandu, z opylených kvítků rostoucích na dřevině manuka. Tento obecně patří mezi vůbec nejvíce zdraví přínosné medy na světě, a to pro vůbec nejvyšší dostupnou koncentraci methylglyoxalu. Právě tato látka je zodpovědná za jeho charakteristické vlastnosti. V první řadě je med manuka prvotřídním pomocníkem v posilování imunity, které se obzvláště během probíhající koronavirové pandemie dostává na pořad dne. Med však vyniká i významnými antibakteriálními, protizánětlivými, protiplísňovými a antioxidačními vlastnostmi.

Buďte zdraví jako řípy!

Za všelék se však dá považovat i koření kurkuma. I ona pomáhá při hubnutí, léčbě zánětů, řadě kožních problémů a k tomu posiluje imunitní funkci jater. Co byste řekli nápoji, který všechny zmíněné zázračné pochutiny kombinuje? Tedy jablečný ocet s medem manuka a kurkumou? Můžete ho mít! Elixír kyselé chuti jablečného octa v kombinaci se sladkou chutí medu v přípravku s názvem Užívejte čtyřikrát denně jednu lžičku přípravku Jablečný ocet s Manukovým medem 300 MGO, kurkumou a pepřem z portfolia renomované značky Manuca Doctor a budete zdraví jako řípy. Doslova a do písmene!

Napsat komentář