Toužíte mít vlastní merch na zakázku?

Vlastní merch na zakázku má dnes spousta lidí i firem. Zařídit něco takového není vůbec složité a ve skutečnosti je na trhu spousta společností, které vám s tím rády pomohou. Podle čeho tedy vybrat tu pravou? Podle nějaké přidané hodnoty, již může představovat například ekologický tisk a textil z kvalitního materiálu.

Potisk triček vám realizuje kdekterá tiskárna. Kolik z nich však používá ekologické barvy na vodní bázi? Jasně, na tričku to na první pohled stejně nepoznáte. Čím dál více lidí se však začíná zajímat o původ věcí, jež kupují, a právě ekologické hledisko by mohlo být důvodem, proč budou rádi nosit trička zrovna od vás, a ne od někoho jiného.

Potisk triček barvami na vodní bázi

Za ekologický tisk je možné považovat takový, který využívá barev na vodní bázi 100% bez rozpouštědel. Tyto barvy se perfektně vsají do materiálu, výborně drží a jsou příjemné na omak.

Barvy by také měly mít certifikaci GOTS (Global Organic Textile Standard), jež zaručuje přírodní původ etickou stránku výroby. Jinými slovy máte jistotu, že daný výrobek neškodí planetě a na jeho výrobě se nepodílely malé děti ze třetích zemí.

Rovněž na kvalitě triček záleží

Rozhodli jste se pro merch na zakázku obsahující trička či jiný textil? Vyberte ta správná – s dostatečnou gramáží, přijatelnou cenou a také ekologickou certifikací! Prahněte po textilu z organické bavlny, opět hledejte certifikace GOTS a Fair Trade.

Pečlivým výběrem ekologického textilu i materiálů se pak nezapomeňte pochlubit veřejnosti. Lidé chtějí vědět, co kupují, ekologické hledisko vám navíc může pomoci stoupnout v jejich očích.

Ekologický potisk textilu zajistí třeba MatesArt

Ekologické potřeby pro sítotisk a trička z biobavlny vám zajistí například firma MatesArt. Nejde o žádnou obrovskou firmu, nýbrž o řemeslo jednoho člověka, kterého sítotisk a tisk obecně baví. Běžně zasílá zásilky po celé republice, takže na tom, odkud jste, nezáleží.

Napsat komentář