Montované haly jsou finančně dostupným plnohodnotným zastřešením

Zděné stavby jsou drahé, náročné na postavení a ve srovnání s modulárními halami také velmi neflexibilní. Každé rozšiřování takové budovy znamená bourání zdi. Montovaná hala se dá rozšířit jednoduše, snadno ji lze také demontovat, připojit k již stávající budově a vůbec si ji můžete přizpůsobit podle sebe.

Montované haly mají celou řadu využití. Používají se jako skladové prostory, jízdárny, sportoviště, zemědělské budovy či hangáry. Pokud se postaví bez bočních stěn, mohou sloužit i jako přístřešek pro libovolné účely. Nejde přitom o žádné provizorní ani nehezké řešení. Haly mohou vypadat elegantně a rozhodně vydrží dlouhé roky.

Konstrukce i opláštění jsou odolné

Montované haly v ČR vyrábí společnost POLAK CZ. Není jediná, ale je jedna z mála, jejichž výrobky se ve velkém dováží do celého světa. Jejich haly stojí třeba i v Norsku a v Afghánistánu.

Základem haly od POLAK CZ je ocelová konstrukce vhodného tvaru (např. zaoblená, áčková) pevně ukotvená do země. Na tu se poté natáhne a připevní textilní opláštění. Textilie pochází od německé firmy HEYTEX či od belgického výrobce SIOEN COATING, je odolná UV záření, klimatickým podmínkám i mechanickým vlivům. Drží pevně, nevadí jí sníh, déšť ani vítr. Kdyby došlo protržení, je možné místo opravit svárem.

Každá montovaná hala je vyráběna přesně na míru daným potřebám a také lokalitě. Díky tomu vždy odolává místním klimatickým podmínkám.

Hala je téměř bezúdržbová

Montované haly jsou už od začátku velmi nenáročné. Stačí specifikovat požadavky, firma pak vyrobí stavebnici, přiveze díly na místo a halu sestaví. I nadále hala neznamená téměř žádnou práci. Čas od času je třeba provést prohlídku a jednoduchou údržbu, k níž je připraven jasný návod.

Zda by montovaná hala vystačila i na vaše potřeby, si snadno ověříte na webu společnosti POLAK CZ, Haly-polak.cz. Mají tam virtuální prohlídky několika realizovaných hal i online konfigurátor s možností navolit si různé parametry.

Napsat komentář