Nezapomenutelná dovolená, nebo prodloužený víkend? Vydejte se na Pálavu!

Ještě jste si nevybrali svou dovolenou? Zapomeňte na zahraničí a stravte ji na Moravě! Spousta lákadel na vás čeká například v malebné obci Pavlov nacházející se v oblasti známých Pálavských vrchů. 

Máte rádi víno? Pak byste lepší místo pro svou dovolenou hledali jen těžko. Moravané jsou typičtí nejenom svou přívětivostí a vřelou povahou, ale také skvělým vínem, které pěstují, vyrábějí a pak ukrývají ve svých typických vinicích. A těch na Pálavě najdete spoustu! A nejenom jich! 

Když víno, tak moravské! 

Pálavská vína patří mezi ta nejvyhlášenější, o tom bez debat. A nejlepší je být přímo u zdroje, nemyslíte? Tím vás ovšem nechceme navádět, abyste celou svou dovolenou měli strávit ve vinném sklípku. To by i byla škola. Pálava toho nabízí mnohem víc. Skleničku večer si však rozhodně dejte! 

Zveme vás na výlet do historie

K samotné obci Pavlov se váže zajímavé historie. Samotná obec leží přímo pod zříceninami hradu Děvičky na úbočí Děvína. Výšlap na hrad, respektive jeho zříceniny si rozhodně nenechte ujít. Stejně jako kostel svaté Barbory nacházející přímo v obci spolu s barokním vesnickým hřbitovem a sochou svatého Floriána na návsi. Pokud zkrátka toužíte po klidné neotřelé dovolené, jste na správném místě.

Moravská pohostinnost jako na dlani

Kde se ubytovat? Třeba přímo v Pavlově, v malebném penzionku Florián (na internetu hledejte pod odkazem penzion Pavlov). V malém, ale útulném a provozovaném lidmi, kteří si svých hostů cení nade vše. To se samozřejmě projevuje jejich pohostinností. 

Zvířecí mazlíčky nemusíte svěřovat sousedům

Penzion nabízí pokoje dvoulůžkové, trojlůžkové i čtyřlůžkové. Zváni tak jsou páry i celé rodiny. Včetně zvířecích mazlíčků, kteří za malý poplatek mohou dovolenou strávit s vámi. Dilema, co s mazlíkem, když budeme na dovolené, je tak vyřešeno. Respektive žádné není, mazlík se bude rekreovat s vámi. 

Cenově dostupné ubytování

Jsme si jisti, že nebudete litovat! Více informací hledejte na odkazu levné ubytování Pavlov. Takové ubytování v Pavlově skutečně je. 590 korun za dospělou osobu a noc je velmi slušná cena, nemyslíte?

Napsat komentář