Už máte pro svůj tým hasičské dresy?

V České republice sportuje kolem 60 % obyvatel. Chodíme si zaběhat, alespoň o dovolené šlápneme do pedálů, avšak mnohdy se též organizujeme v různých místních či obecných klubech. Zhruba 356 000 lidí se podle Českého statistického úřadu věnuje fotbalu. Věděli jste ale, že ke sportům s největší členskou základnou patří požární sport?

Požárnímu sportu se věnují téměř v každé obci

Jen stěží najdete v České republice obec, která by vedle svých dobrovolných hasičů neměla i tým věnující se požárnímu sportu. Věnují se mu nejen dobrovolní hasiči, své týmy tvoří i ženy, k disciplínám hasičského sportu jsou vedeny ve velkém děti. V ČR je registrováno přes 7000 týmů všech věkových kategorií. Soutěže hasičských družstev se konají po celé republice pravidelně a ti nejlepší se dostanou až na Mistrovství republiky v požárním sportu, či se účastní mezinárodních klání.

Hasičské dresy z Jadberg

Požární sport není jen o individuálních výkonech, ale též o úspěchu celého týmu. Silnou motivací je též společný týmový dres, který vytváří sounáležitost, podporuje mezitýmovou soutěživost a v neposlední řadě díky své funkčnosti i výkon soutěžících.

Hasičské dresy pro požární sport od Jadberg jsou z kvalitních funkčních materiálů. Vybrat si lez dámské, pánské i unisex střihy, zajímavý design i různá barevná řešení. Na dresy se přidává dotisk názvu týmu. Obvykle jsou dotisky realizované zcela zdarma. Tiskne se pomocí digitální sublimace. V nabídce najdete dresy všech tradičních velikostí. Týmové oblečení jde však rozšířit i o další části sportovního oděvu – ať již o tréninkové, soutěžní, nebo reprezentační kousky.

Dresy i pro fotbal, basketbal, florbal a další sporty

E-shop https://www.jadberg.eu vám nabídne rovněž další sportovní dresy a oblečení, včetně velice žádaných fotbalových dresů. Všechny lze obrandovat jménem vašeho týmu, ale přidat i dotisky s informacemi o sponzorech týmu. Jadberg pracuje s kvalitním potiskem, mimořádně kvalitním materiálem a těmi nejmodernějšími technologiemi.

Napsat komentář