Chcete koupit byt či dům za výhodnou cenu? Vyzkoušejte dražbu nemovitostí

Dnešní vysoké ceny nemovitostí dokážou odradit od nákupu vysněného bytu či domu. Mizí také prostor pro výhodnou investici. Jenže i v tomto případě, kdy poptávka značně převyšuje nabídku, můžete najít cenově lukrativní nemovitosti. Stačí se podívat na dražby nemovitostí a možná budete mít štěstí na opravdu výhodnou koupi, kterou jinde v běžné nabídce nenajdete. 

Dražba nemovitostí jako cesta za výhodnou koupí

Velkou výhodou, jakou nabízí dražby nemovitostí, je přehlídka bytů či domů za výrazně nižší ceny. Bez problémů tak koupíte dobrou investiční nemovitost i případný nový domov. Dražba nemovitostí obsahuje také pozemky, rekreační objekty a nejrůznější jiné komerční objekty z celé České republiky. 

Nahlédněte do aktuální nabídky

Pokud si myslíte, že dražba nemovitostí v exekuci vám může nabídnout dobrou investiční příležitost, potom se určitě podívejte na portál dražeb nemovitostí. Zde přehledně na jednom místě najdete všechny aktuální nemovitosti v dražbě. K dispozici jsou byty či domy napříč celou Českou republikou, takže si snadno vyberete kraj, který vám vyhovuje. 

Jak si poradit s dražbou? 

Samotný proces exekuční dražby nemovitostí je dobře vysvětlen přímo na portálu. Pro zahájení je nutné uhradit dražební jistotu. Tento poplatek uhradíte buď převodem na účet exekutora, nebo v hotovosti na místě dražby. Pokud se vám nepovede vybraný byt či dům vydražit, vrací se jistota v plné výši. Dražby a exekuce nemovitostí jsou tak bezpečným a zajímavým způsobem, jak se dostat k pěkným investičním příležitostem. Pro doplacení ceny po úspěšném ukončení dražby máte dva měsíce čas. Teoreticky je tak možné využít i vhodně nastavený a dopředu předschválený hypoteční úvěr. Zde si však dejte pozor, aby konečná cena za byt či dům odpovídala odhadní ceně, případně byla ještě o něco nižší.

Napsat komentář