Šperk jako vánoční dárek? Nemusíte zůstávat u prstýnků a náhrdelníků

Říká se, že šperkem ženu nezarmoutíte. Luxusní šperky jsou však vhodné jako dárek také pro muže. Když se bavíme o špercích, nemusíme se totiž omezovat pouze na prstýnky, náramky a řetízky. Pokud vám ještě chybí nějaké vánoční dárky, nechte se inspirovat!

Pro prstýnek potřebujete znát velikost prstu obdarované. I délku náramku nebo řetízku je třeba volit obezřetně. Netroufáte si? Pak se zaměřte na šperky, u nichž velikost nehraje roli.

Luxusní zlaté klíčenky vhodné pro pány

Skvělým dárkem pro muže jsou například luxusní klíčenky ze zlata. Zlaté klíčenky bývají častokrát unisex, ovšem ty s motivem automobilových značek potěší zejména pány. Taková klíčenka BMW či Ferrari je stylová a zároveň se jedná o dobrou investici – hodnota zlata stále roste.

Dokonalé pero Montblanc

Velmi pěkným dárkem pro manžela, tatínka, dědečka či bratra mohou být i luxusní pera. Vyhlášené jsou třeba psací potřeby značky Montblanc. Tato švýcarská značka má v nabídce mnoho modelů zdobených zlatem a perlami. Krásné je třeba plnicí pero z kolekce Muses Marilyn Monroe, to je jako dělané pro dámy. Psací potřeby jsou univerzálním dárkem nehledě na pohlaví.

Místo šperků šperkovnici

Zajímavým dárkem pro milovnice šperků může být i šperkovnice. Ne jen tak ledajaká, nýbrž prémiová, v níž budou veškeré šperky v naprostém bezpečí. 

Klipy na peníze nebo peněženky

Za unisex šperky lze považovat i zlaté klipy na peníze, do nichž si obdarovaný dá své bankovky. A když už jsme u těch peněz, dobrým dárkem jsou i kvalitní kožené peněženky.

Jak vidíte, ve zlatnictví se dá vybrat mnohem více dárků než jen prsten nebo řetízek. Všechny výše zmíněné předměty prodává i e-shop Šperky Beny, který má tři kamenné pobočky v Praze, jednu z nich na Pařížské. Přijďte se o kvalitě prémiových dárků přesvědčit na první pohled a vybrat si zlaté či kožené dárky, drobnosti s diamanty a doplňky, které skutečně udělají radost.

Napsat komentář