Veganské doplňky stravy od českého výrobce

Lidé, kteří jedí všechno, alternativní výživové styly častokrát kritizují. Tvrdí, že lidé neholdující masu, případně vůbec žádným živočišným produktům, přece nemohou mít dostatek různých vitaminů, minerálů a živin. Ono je to ale kolikrát přesně obráceně!

Člověk „všežravec“ typicky nejí tak pestře jako vegetariáni nebo vegani, již mají o stravě mnohem lepší znalosti. O to, v čem je kolik jakých vitaminů, se většinou nezajímá, příliš si nehlídá, co jí, konzumuje vysoce průmyslově zpracované potraviny. Naproti tomu vegan ví, z čeho přijmout omega 3, v čem je dostatek bílkovin, co má jíst, aby získal vitamin D. Ne všechno je samozřejmě možné přijmout v dostatečném množství z potravy. A právě proto existují doplňky stravy.

České doplňky stravy vhodné pro veganský životní styl

Vegetariánů a veganů přibývá, čehož si všiml i český výrobce NATURVITA, který se soustředí na doplňky stravy. Do svého sortimentu zařadil celkem 12 doplňků stravy určených pro vegany a další budou pravděpodobně ještě přibývat. Všechny tyto doplňky jsou označeny registrovaným mezinárodním symbolem V-Label. A o jaké přípravky konkrétně jde?

Celá řada doplňků stravy od NATURVITA je veganských. Příkladem je BETAVID se světlíkem lékařským, BIOSIL Plus či Hořčík+B6. Jiné jsou vyrobeny na míru veganům – například Omega 3 Vegan obsahuje omega-3 z mořské řasy Schizochytrium.

Kde veganské doplňky stravy koupit?

Společnost NATURVITA prodává své produkty v e-shopu Gigalekarna.cz. Koupíte tam všechny výše zmiňované přípravky a ještě mnohé další. Zda jsou vhodné pro vegany poznáte buď podle značky V-Label na obalu, nebo si tuto informaci můžete vyhledat přímo na webu výrobce NATURVITA. Ceny veganských doplňků stravy nejsou nikterak vyšší než těch „neveganských“. Například zmiňovaný Omega 3 Vegan 90 kapslí koupíte na e-shopu GigaLekarna.cz za 355 korun.

Napsat komentář