Co budete 100% potřebovat po covidu? Profesionální kadeřnictví a holičství

Covid nás naučil vážit si věcí, které jsme dříve považovali za samozřejmé – zejména svobody, možnosti cokoliv si koupit a užívat si nejrůznější služeb. Dnes bychom dali snad cokoliv i za tak obyčejnou věc, jako je možnost zajít si do kadeřnictví.

K zavřeným kadeřnictvím se lidé staví různě. Někteří se zkouší stříhat a barvit sami doma, a to s různými výsledky, další se snaží nějak vydržet a nepříjemné časi přečkat. Jedno je ale jisté, spousta lidí vyhledá profesionální péči, hned jak to bude možné. Už víte, kam se vydáte vy, až budou kadeřnictví opět otevřená? Pokud ne, všemi deseti doporučujeme kadeřnictví Praha 5 Zličín s pobočkou rovněž v Jinočanech.

Kadeřnictví pro dámy, barber shop pro pány

Kadeřnictví Baber’s wife na Zličíně nabídne perfektní péči každému, tedy ženám, mužům i dětem.

Ženská koruna krásy zde dostane klasický střih, foukanou i barvení. Ať už je vaším snem melír, kompletní barva či balayage, zde dostanete všechno. Místní kadeřnice umí doslova zázraky. Zachraňují barvu, obnovují unavené vlasové konečky.

Zatímco ženy si rády v kadeřnictví posedí a dopřejí svým vlasům zdlouhavou péči, muži ocení zejména rychlý a precizní zákrok. Takový zde dostanou, ať už si přijdou pro barvu, melír, střih strojkem či úpravu vousů. Z kadeřnictví Barber’s wife budete odcházet s pocitem pravého anglického gentlemana.

Zkrátka nepřijdou ani děti. Kadeřnice z pražského kadeřnictví jsou na práci s malými dětmi zvyklé, pracují s nimi šetrně, a to natolik, že se děti na stříhání kolikrát těší. Dívky i chlapci do 10 let mají samozřejmě zvýhodněné ceny. A mimochodem, kadeřnice dokážou naplnit také přání malých parádnic s ohledem na požadavky maminek.

Dopřejte vlasům výtečnou péči

Každý chce mít vlasy hladké, lesklé a dokonale vyživené. Tento sen se však málokdy naplní bez patřičné péče. Až skončí omezení spojená s covidem, zajděte do salonu a dopřejte ji svým vlasům. V Barber’s wife vám aplikují kúru Olaplex, vyčistí vlasy od usazených silikonů a přebytečných minerálů, vyčistí vlasovou pokožku.

Samozřejmě vám doporučí vhodné přípravky pro vaše vlasy, protože jak lidé čím dál lépe chápou, s vlasovou kosmetiou s drogerie se dechberoucích výsledků dosáhnout moc nedá.

Co můžete udělat hned nyní?

Už teď si samozřejmě můžete objednat kvalitní vlasovou kosmetiku z e-shopu. Zároveň máte čas si naplánovat, co se svými vlasy budete chtít provést, až to bude možné. Odvážíte se zkusit nový střih i barvu? Necháte se pod rukama zkušených kadeřnic proměnit v jinou osobu?

A až se kadeřnictví zase otevřou, hned se objednejte do kadeřnictví Praha. Má online objednávkový systém, takže se objednáte z pohodlí domova na konkrétní hodinu. Pro snadnější rezervaci se můžete na webu Barber’s wife rovněž registrovat.

Napsat komentář