Půjčky do výplaty jsou velmi rychlé a diskrétní řešení

Pokud nemáte rádi, když o vás okolí ví až příliš, bude nebankovní úvěr jistě vhodnou variantou.

Zaměstnavatel neposlal výplatu včas nebo jste museli uhradit nějaké nečekané výdaje? Příštích pár dnů by tak mohlo ohrozit rodinný rozpočet, protože nemáte k dispozici prakticky žádnou finanční rezervu? Potom můžete zkusit nebankovní řešení, se kterým se pojí minimum formalit. Sousedé se nic nedozví, totéž platí pro členy širšího rodinného kruhu. Soukromí bude zachováno v maximální možné míře, jednoduše proto, že nemusíte chodit na pobočku, zvedat telefon a vyřizovat cokoliv osobně. Krátkodobý úvěr totiž přijde až k vám domů – přes internet…

Bez vysvětlování nebo plateb předem

Kdo by chtěl ještě v dnešní době vysvětlovat, kvůli čemu potřebuje několik tisíc korun na rychlé výdaje? Není se čeho obávat, půjčky do výplaty umí být diskrétní a nikde vás neprozradí. Stejně tak se nebudou vyptávat na detaily, protože by to znamenalo zásah do soukromí klienta a také jisté zdržení. Legislativa v ČR také nevyžaduje, aby se uváděl důvod, kvůli němuž klient nebankovních společností žádá o krátkodobou finanční výpomoc. Jde totiž o neúčelový produkt, se kterým se nemusí spojovat žádné vysvětlování. Důvod nerozhoduje, záleží jen na vás! Snad každá domácnost potřebuje alespoň někdy finanční výpomoc, není tedy proč se zpovídat a objasňovat své osobní důvody. Jak vysokou částku si vlastně můžete půjčit?

  • Tisícikoruna je nejnižší možnou položkou. Postačí na malý nákup nebo složenky za energie.
  • Maximem je pak třicet tisíc korun. Účel je opět jen na vás, pořiďte třeba náhradu za elektro.
  • Splátkový kalendář může mít celkem čtyři různé varianty. Jeden, dva, tři nebo i čtyři týdny.

Na prvním místě je soukromí klientů

Vyplníte krátký kontaktní formulář, ověříte jednoduše svou bonitu – pošlete výpis z bankovního konta za poslední čtvrtletí, jímž prokážete, že máte pravidelný příjem. Jak snadné, že? Nemusíte ani vyjít z domu, čekat na pobočce, vyplňovat dokumenty ve stresu a podepisovat rozhodnutí, se kterým si nejste stále příliš jistí. S online úvěrem máte možnost si vše v klidu rozmyslet, ke starostem pak ani není důvod. Mikro půjčky se totiž umí přizpůsobit aktuální situaci a rozmezí od 1 do 30 tisíc korun pak dává zájemcům velmi zajímavé možnosti pro řešení různorodých výdajů. Soukromí klientů je důležité, nemusíte proto očekávat žádné zvědavé otázky. Půjčit si můžete kvůli složenkám nebo rekonstrukci, ale i na výdaje těsně před výplatou. Konkrétní důvod přitom nerozhoduje, stačí jen splnit podmínky.

Plnoletost, ale také pravidelný příjem

K tomu, aby se stala půjčka realitou, nemusíte splnit desítky různých podmínek, stačí jen formální náležitosti, které vyžaduje česká legislativa. Konkrétně je to věk minimálně osmnáct let a české státní občanství, případně povolení k trvalému pobytu – díky čemuž je tato možnost určena i cizincům, kteří v ČR dlouhodobě žijí. Důležitou podmínkou je také potvrzení o příjmech, které postačí vyřešit nahráním výpisu z bankovního účtu za poslední tři měsíční období do žádosti.

Nezapomeňte si všechno dobře promyslet

Výhodou je, že si půjčku sjednáte z pohodlí domova. Právě proto byste ale neměli spěchat nebo jednat, jakkoliv ukvapeně. Naopak, dobrá rozvaha je důležitá, zvláště pokud jsou ve hře finance a rodinný rozpočet. Promyšlená půjčka může být hodně užitečná, ta, kterou si sjednáte naprosto bez rozmyslu, zase představuje potenciální problém. Nemusíte nikam spěchat, protože kontaktní formulář je možné vyplnit naprosto kdykoliv. Přejděte k němu proto v momentě, kdy jste si svým rozhodnutím naprosto jistí a dobře tedy víte, že váš rodinný rozpočet onu krátkodobou půjčku zvládne.

Napsat komentář