Výkup aut v Liberci a jinde po ČR bez starostí

Prodej auta je vždycky starost. Nejjednodušší je zajet do autobazaru a nabídnout ho k výkupu tam. Za prvé ale není vůbec jisté, zda ho budou chtít, za druhé zřejmě nedostanete tolik peněz, kolik byste dostat mohli. Autobazar se snaží nakoupit co nejlevněji a prodat co nejdráž.

Ani prodej přes inzerát na nějakém bazaru není ideální variantou. Sebere vám spoustu času. Budete muset auto nafotit, nachystat pěkný inzerát a pak se věnovat potenciálním zájemcům – odpovídat na jejich dotazy, být neustále na telefonu, kdyby někdo zavolal, a v neposlední řadě si domlouvat osobní prohlídky. Stojí tohle všechno za to? Existuje lepší možnost. Společnost ZAHOTOVÉ nabízí výkup aut v Liberci a všude jinde po ČR naprosto jednoduše a rychle.

Zjistěte, jakou hodnotu má vaše auto

Začnete jednoduše. Přímo na webu ZAHOTOVÉ do formuláře vyplníte informace o vašem voze a na základě tohoto formuláře se vám pak ozve zástupce ZAHOTOVÉ. Snažte se uvádět pravdivé a kompletní informace. Částka, již vám sdělí na základě těchto informací, má orientační charakter, konkrétní cenu se dozvíte až při osobním setkání. Jestli ale uvedete vše poctivě, příliš se lišit nebude.

Cena je stanovena dle počtu majitelů vozu, faktu, zda máte k vozidlu veškeré klíče, množství najetých kilometrů, výbavy, předchozích nehod, původu, technického stavu a řady dalších proměnných. Nepřemýšlejte, kolik byste asi tak za vůz mohli dostat, vyplňte formulář a ihned se to dozvíte!

Také pro autovraky výkup zařídíte přes ZAHOTOVÉ. Jedinou podmínkou je, aby měl vrak všechna čtyři kola kvůli převozu.

Prodej vozu je jednoduchou záležitostí

Bude-li se vám částka zamlouvat, dohodnete si osobní setkání. Na něj si připravte malý i velký TP a průkaz totožnosti. Zástupce firmy za vámi dorazí až k vám domů, auto si prohlédne, řekne finální částku, sepíše s vámi smlouvu, peníze vám vyplatí v hotovosti na ruku. Tím je vše vyřešeno. O odvoz vozu se stará firma, vy jste zcela bez práce.

Napsat komentář