Přenosný party stan je dobrým zázemím pro každou zahradní akci. Jaké jsou jeho přednosti?

Při konání venkovní akce na zahradě u domu, případně ve veřejném prostoru, je vždy dobré myslet na to, že se kdykoliv může zhoršit počasí. Proto je praktické, pokud máte k dispozici nějaký přístřešek, kam se mohou lidé schovat před dešťovými kapkami, ale také třeba před slunečními paprsky. Nemusíte kvůli tomu hned stavět zděnou stavbu či pergolu, postačí vám jednoduchý přenosný party stan.

Jednoduchá konstrukce

První výhodou, kterou se party stan vyznačuje, je jeho velmi snadná montáž a následná demontáž. Vše zvládnete ve dvou až třech lidech během pár minut. V podstatě stačí zapojit do sebe kovové konstrukční tyče, na ně pak nahodíte plachtu a stavbu upevníte do země pomocí kolíků, aby ji nemohl odnést a převrhnout vítr.

Bezproblémová manipulace

Další předností party stanu je jeho přenositelnost. Moderní party stan se vám ve složeném stanu vejde do kufru auta, takže si jej můžete vzít třeba na chatu nebo chalupu, potažmo někam na trh, pokud vám má posloužit jako reklamní stánek, respektive prodejní stánek. Stejně jednoduché je i jeho skladování, neboť zabere minimum místa. Dá se umístit například do kůlny, garáže, spíže apod. Je nutné hledět pouze na to, aby nebyl skladovaný v příliš vlhkém prostředí, neboť by v tom případě mohlo dojít k tvorbě plísní a korozi kovových tyčí.

Různé velikosti

V případě, že si chcete pořídit nový party stan, dá se zakoupit ve vybraných obchodech online. Pouze si zvolíte vhodné rozměry. Nejmenší party stany mají velikost 2×2 metry, ale dají se objednat i robustnější modely s rozměry až 6×3m, kam se již vejde poměrně značné množství osob, zahradního nábytku, mobilní kuchyňka a další předměty, jež během zahradní akce možná budete potřebovat.

Dokonalé zázemí v jakémkoliv počasí

S party stanem se vůbec nemusíte bát špatného počasí. Kvalitní modely mají nepromokavou plachtu, skrz niž neprojdou dešťové kapky ani vítr, navíc dokáže ochránit rovněž před dotěrnými slunečními paprsky a UV zářením. Party stan oceníte od jara do zimy, kdykoliv se rozhodnete uspořádat venku nějakou akci pro své přátele a příbuzné.

Napsat komentář