Sklápěcí postele nabídnou prostor i tam, kde byste jej nehledali

Ceny nemovitostí extrémně rostou, což způsobuje, že se byty zmenšují. Někdo kupuje byt s tím, že jej později, když přijde trvalý partner či dítě, prodá a pořídí si větší. Ale mnoha lidem tento plán zmařil rychlý růst nemovitostí a teď i rostoucí cena energií. Zkuste najít prostor tam, kde jej už máte. Ušetřete drahocenné metry pomocí sklápěcí postele.

Místo v bytě získáte díky sklápěcím postelím

Ložnice je důležitá místnost v bytě. Vždyť v ní trávíme třetinu svého života. Jenomže tu, kterou prospíme. Takže mnoha z nás přijde, že v bytě zabírá příliš mnoho místa. A největším žroutem prostoru je právě partnerská postel. To vše se ale honí v hlavě pouze těm z nás, kteří vůbec ložnici máme. Kdo si koupí malý byt, ten nemusí samostatnou ložnici vůbec mít a prostor na spaní je součástí obytného prostoru.

Pokud si říkáte, že budete spávat na rozkládací sedačce, rozhodně se neubíráte správným směrem. Ta je přizpůsobena pouze občasnému spaní a na rozkládací rohovou sedací soupravu nedokážete pořádně ani natáhnout prostěradlo. Jděte na to jinak. Podívejte se na možnosti, které nabízí sklápěcí postele. Ty umí během dne zabírat jen minimum prostoru a ve složeném stavu vypadají esteticky a nenápadně současně.

Během dne sklápěcí postele hravě splynou s interiérem

Vypadají jako minimalistická skříň nebo komoda a mohou dokonale zapadnou do nábytkové sestavy bytu. Jsou řešením pro spaní přímo v obytném prostoru, ale nabízí možnost vdechnout jinou funkci i samotné ložnici. Dokonce jsou praktické i v dětských pokojících. Děti získají více prostoru pro hru a pohyb a spánková zóna se rozloží vždy až večer před spaním.

Vertikální i horizontální řešení

Tyto na prostor nenáročné postele si máte možnost pořídit jako vertikální sklápěcí postele, které jsou orientovány na výšku, ale též se nabízí horizontální sklápěcí postele. Ty bývají k nerozeznání od nízké komody, na které najdou své místo i různé lampy, dekorace či obrázky.

Sklápěcí postele provzdušní interiér a umožní nám jej praktičtěji využívat

Ložnici už nepotřebujete, nebo nemusí být místností, která čeká na to, až se do ní uložíme ke spánku. V době home office práce a covidových omezení je příjemné, že tak může sloužit třeba jako plnohodnotná pracovna či domácí tělocvična. Vertikální i horizontální sklápěcí postele, které prodává HMnabytek.cz, jsou z kvalitních a estetických materiálů, v mnoha šířkách a s pneumatickými písty pro snadné a tiché vyklápění postele. Postele se dodávají bez matrace. Tu je možné objednat samostatně.

Napsat komentář