Nový vyhledávač dětského zboží Babee.cz

Internetový vyhledávač Babee.cz se specializuje výhradně na dětské zboží. Rodiče, prarodiče, příbuzní a známí přes něj mohou najít jakýkoliv dárek pro kojence, batole i školáka. Samozřejmě také praktické potřeby a vše, co dítě potřebuje.

Za vyhledávačem Babee.cz stojí Michal Kubíček. Tento webový všeuměl provozuje systém na prodej komerčních článků Placla, prodává v e-shopu Svět cukrářů, podporuje podnikatele na platformě Webdeal, jeho firma Webklient vyrábí webové stránky na zakázku a Mediatoring sleduje zmínky o jakékoliv značce na internetu. Kromě toho píše knihy a přednáší o marketingu. Veškeré jeho zkušenosti jsou vidět na vyhledávači dětského zboží.

Je to jednoduchý, návodný, graficky čistý a užitečný web. Při tom vlastně nedělá nic jiného, než vybírá ze spřátelených e-shopů věci, které jsou potřeba pro děti. Pak je roztřídí, popíše, zobrazí, nacení a ukáže zákazníkovi. Nic více a nic méně.

Stovky kočárků a autosedaček

Aktuálně je v nabídce sedmdesát tisíc položek.

Každého dospělého jistě zaujme něco jiného. Nejspíše se bude řídit podle toho, jak velké děti má ve svém nejbližším okolí. Prošli jsme vyhledávačem křížem krážem a zaujalo nás mnoho věcí pro prcky i slečny a mladíky. Tady je naše ochutnávka:

Stovky hlubokých kočárků pro ležící miminka i tak zvaných sportovních kočárků pro sedící děti doplňují rozšiřující sady a jednotlivé drobnosti pro pohodlí dětí i dospělých. Je libo průhlednou pláštěnku na kočárek proti dešti? Bezpečnostní pásy, integrované rukavice či rovnou rukávník, závěsnou tašku nebo kapsář? Prosím… na výběr jsou v mnoha vzorech, materiálech a barvách.

Snad jen čistě sportovní outdoorové kočárky jsme na Babee nenašli. Ty jsou doménou cyklistických obchodů, protože kromě tlačení terénem se dají připojit za kolo jako cyklovozík a teď v zimě je dokonce možné vyměnit kole za lyže.

Podobně bohatá jako kočárková sekce je nabídka dětských autosedaček, sedáků a polštářů. Také mezi nimi nalezneme spoustu užitečných drobností, například vnitřní zpětná zrcátka ke sledování dětí na zadních sedadlech, cestovní polštářky okolo hlavy na spaní nebo třeba ochranné povlaky na sedadla.

Krásné inspirativní hračky

Z nepřeberného množství hraček nás potěšily hlavně jednoduché dřevěné tvary a dřevěné stavebnice. U dětí často vyhrávají nad složitými mechanickými nebo dokonce elektronickými přístroji, protože umožňují zapojit fantazii. Stačí pár kostek a na světě je věž, která se za pár okamžiků změní třeba na silnici, ohradu pro zvířata, lidskou postavu nebo “jenom” prostý geometrický tvar.

Pro větší děti se dá vybrat téměř jakákoliv společenská hra. Pokud se zájemci neorientují, nejlépe když sáhnou po osvědčené klasice. V jakémkoliv věku je zábavné obydlet krajinu v Carcassonne, hrát domino, přemýšlet nad pexesem, střílet Bang na Divokém Západě nebo si třeba zahrát obyčejné karetní prší.

Boby na zimu, odrážedla na jaro

A když se udělá hezky, je nutné vyrazit ven. Teď v zimě samozřejmě na saně nebo na boby. Vybrat můžete dřevěné sáňky s ohrádkou pro malé děti, které ještě ani samy nechodí, boby s pákami na řízení při divokých divoké sjezdech i jednoduché kluzáky, které se hodí, když jdete na výlet nebo na procházku a objevíte pěkný zasněžený svah, který láká ke sklouznutí.

Jestli už myslíte na jaro, určitě oceníte výběr odrážedel mnoha tvarů, barev, velikostí i materiálů. K dispozici jsou též tříkolky. Až se vaše děti naučí držet rovnováhu, rozjíždět se a hlavně brzdit, mohou rychle a bezpečně přesednout na jízdní kola. Ta ovšem na Babee nehledejte. Prodávají se v cyklistických obchodech nebo ve sportovních odděleních hypermarketů.

Praktické vybavení

Děti to až tak moc neocení, ale my dospělí musíme myslet prakticky. Proto nakupujeme také v sekcích, kde vybíráme kojenecké vybavení a plenky pro nejmenší, nočníky pro větší, batohy, tašky a školní potřeby pro předškoláky i školáky.

Napsat komentář