I vy si zasloužíte stylovou kuchyni

Víte, jaká místnost je srdcem domova? Přece kuchyně. Denně tam připravujete pokrmy, a navíc se tam scházíte s celou rodinou. Tomu by měla být uzpůsobena, tak neváhejte oslovit odborníky a nechat si zpracovat návrh kuchyně na míru.

Kuchyně je místností, na níž se šetřit opravdu nevyplatí. Mnohé prostory bývají dost specifické, a tak do nich univerzální kuchyňské linky prostě nenapasujete. Pro návrhy kuchyní s ostrůvkem nebo návrhy kuchyní do U je vhodnější kontaktovat odborníky. Přijedou, vše si sami změří a pak vám jen představí originální návrh kuchyně přímo pro vás.

Jak probíhá spolupráce s kuchyňským studiem?

Postup se samozřejmě může lišit v závislosti na firmě, již si vyberete. Pro kuchyně návrhy v Brně a okolí nabízí například osvědčená firma GABON, která zjistila, že nejlepší je za zákazníky přijet osobně. Vyšlou tedy svého zástupce, ten si u vás doma změří prostory, podívá se, kde jsou rozvody vody, plynu a elektřiny, to vše si zakreslí do plánku. Následně je v návaznosti na naměřené údaje vytvořen návrh kuchyně.

Návrh je konzultován se zákazníkem, vyjádříte své připomínky, dohodnete se na věcech, které se vám zdají nepraktické nebo nehezké. Kuchyně se pochopitelně musí líbit především vám. Profesionálové vám však pomohou s tím, aby byla také praktická, rozumně uspořádaná a nadčasová.

Malé prostory nejsou překážkou

Důvodem, proč se vyplatí vsadit na pomoc odborníků, jsou zejména jejich zkušenosti. Moc dobře vědí, jak na maximum využít každý prostor. I z malé místnosti dokážou vytvořit královsky vypadající kuchyň. Nevěříte? Podívejte se na návrhy kuchyní od zmiňované firmy Gabon, která působí nejen v ČR, ale také na náročném rakouském či švýcarském trhu. Poradí si také s vaší kuchyní. Kromě toho vám připraví návrh kuchyně zdarma a bezplatně vám poskytne také řadu dalších služeb jako montáž spotřebičů, akrylátování, tlumení pantů apod. Ať už sníte o kuchyni moderní, klasické či rustikální, kuchyňské studio Gabon vám splní sny.

Napsat komentář