Když potisk, tak profesionální

Originalita se dnes cení, a to i v oblečení. Pokud však člověk na sebe nechce příliš upozorňovat, moc možností nemá. Jednou z těch schůdnějších může být například potisk textilu.

Domácí práce raději ne

Vlastní potisk na trička či jiný druh oblečení si navíc mohou všichni vytvořit doma svépomocí. Není k tomu zapotřebí nic extra. Počítač už dnes vlastní skoro každý a nějaká ta tiskárna se rovněž dá poměrně snadno splašit. Pak už jen zbývá vybrat si vhodné oblečení a koupit nažehlovací papír do tiskárny. 

Realizace celého projektu je velmi jednoduchá. Víceméně stačí vytvořit si obrázek v klasickém Windows malování a ten pak nechat vytisknout. Výtvor se následně nažehlí na zvolený textil a chvíli se počká, dokud se neobtiskne. To je vše. V čem je tedy háček?

Hlavním problémem tohoto způsobu je kvalita, jenž je neskutečně nízká. Takovýto výtvor nebude fungovat příliš dlouho. Domácí potisk se pravděpodobně začne drolit ještě dříve, než půjde poprvé do pračky. A kdyby snad ne, po prvním vyprání už jisto jistě bude definitivně znehodnocený.

Je lepší si připlatit

Kdo se nechce doma zbytečně trápit a potřebuje potisk, který mu vydrží déle než týden, měl by raději vyzkoušet profesionální služby na moje-triko.cz. Zde si každý zájemce vybere potisk trika, mikiny či jiného druhu oděvu. Běžně se tady dá pořídit třeba i hrnek s potiskem.

Výhodou navíc je, že si každý zákazník může navrhnout vlastní obrázek, který si pak následně nechá zvěčnit na zvolené oblečení, potažmo hrnek. Zdejší grafický editor je velice intuitivní a adekvátně s ním dokáží pracovat třeba i děti či naopak starší lidé.

Samotný potisk je samozřejmě nekonečně kvalitnější než ten domácí. Žádné nažehlování tady rozhodně nehrozí. Naopak, k realizaci potisku se používají moderní metody, díky nimž vydrží obrázek na textilu v nezměněné kvalitě skutečně dlouho.

Napsat komentář