Tekuté krystaly

Tekuté krystaly

Pro každou ženu je důležité dobře vypadat. Mýt osobitý styl a cítit se dobře. Mít krásnou pleť a zářivé vlasy. Máte je krátké nebo na ramena? Ať už je to jakkoliv, vlasy jsou vizitkou každé ženy.

Základem každého účesu je kvalitní sestřih. Dobře sestříhané vlasy do padnoucího účesu nejen dobře vypadají, a také se i dobře upravují. Máte tvrdé vlasy v podobě koňských žíní? Každý vám je závidí, ale je obtížné jim dát požadovaný tvar a je třeba je zjemnit? Nebo jsou naopak jemné? V každém případě je třeba jim dopřát důmyslnou výživu.

Pokud si můžete dovolit díky kvalitě vlasy dlouhé, patříte k těm šťastným ženám, kterým jejich bujné kadeře každý závidí. I o ty je třeba se náležitě starat. A pokud je zatěžujete barvením či melírem, ať už kvůli šedinám nebo oživení odstínu, vitamínový elixír potřebují dvojnásob.

Znáte tekuté krystaly Sensitiv? Jsou naprosto vynikající pro péči o zdraví vašich vlasů. Jsou vhodné zejména na poškozené a třepící se konečky vlasů. Na vlasy narušené a postrádající vitalitu a lesk. Přípravek je v koncentrované podobě a stačí jen dvě malá stříknutí a následné jejich důkladné rozčesání. Po pár použitích tohoto přípravku zaznamenáte viditelný rozdíl.

Produkt je ta pravá kosmetická péče a léčba na suché vlasy. Na vlasy poškozené chemickým ošetřením v podobě barvení a melíru. Pomocí přípravku tekuté krystaly vytvoříte hedvábný účinek pro jemné vlasy. Přípravek dokáže vyhladit vlnité i krepaté vlasy.

Dokáží jim dát výživu. Vaše vlasy budou zářit na dálku, budou hladké, lesklé a pevné. Dokonalá restrukturalizační formule v podobě tekutých krystalů podporuje pružnost jejich vln, dodá rovným vlasům lesk i vitalitu. Pomáhá jednoduchému tvarování vašich vlasů. Dokáže na nich vytvořit ochranný film, aniž by je zatížil. Jedná se o dokonalé ošetření třepících se konečků vašich vlasů. Jejich oživení a vyživení, a to od kořínků až ke konečkům.

Tekuté krystaly Sensitiv s výtažky z lněných semínek a hedvábnými proteiny představují láskyplnou péči pro vaše vlasy. Nemusíte se obávat, přípravek není mastný. Byl vyroben pomocí technologie, která mu propůjčuje vlastnosti dokonalého pečujícího balzámu.

Potřebujete vhodný šampon? Vyberte si z bohaté nabídky. Šampony jsou bylinné, vyrobené pomocí starodávné receptury a z 90 % biologicky rozložitelné. Novinkou jsou šampony a bylinná tonika navracející původní barevný odstín šedivým vlasům.

Potřebujete ke krásným vlasů i bezchybnou pleť? Vyzkoušejte zcela novou koncentrovanou řadu vyrobenou i pro profesionální použití v sekci péče o pleť. Na závěr můžete zahalit vaši tvář do hávu pomocí vhodného makeupu a doplnit jej dekorativní kosmetikou.

Pečujte o své vlasy i pleť tak, aby vám je všichni záviděli. Dodejte si sebevědomí pomocí produktů MakeUp4U.cz.

Napsat komentář