Snadné stahování nejen z Youtube

abstract-1233873_960_720

Sháníš oblíbenou písničku nebo si chceš stáhnout video, které koluje po Facebooku, a nevíš, jak na to? K tomuto druhu stahování slouží takzvané konventory, které obsah z webů jako Youtube, Facebook a podobné převedou do požadovaného formátu a stáhnou do počítače. Jedním z nich je i link2save.com.

Jak to funguje?

Stahování probíhá ve čtyřech jednoduchých krocích. Nejdřív si najdeš požadovaný obsah, tedy video nebo zvukový soubor. Link2save nepodporuje jen stahování z Youtube, ale i další stránky a sociální sítě, jako Facebook, Vevo, Mixcloud nebo Suncloud. Najdeš tu dokonce i český Stream. Link2save umožňuje také stahování obsahu ze stránek pro dospělé.

Jakmile máš požadované video či hudbu, stačí jen zkopírovat URL adresu a vložit ji do stahovače na link2save.com. Soubor se sám převede. Pak už stačí jen vybrat si, v jakém formátu a rozlišení ho chceš stáhnout. Pro videa nabízí link2save formáty Mp4, WebM a 3GP a rozlišení HD a dvě nižší. Pokud stahuješ hudbu, můžeš si vybrat mezi formátem Mp3 a Flash Video.

Poslední krok, tedy samotné stažení, je zcela jednoduchý – prostě jen klikneš na tlačítko označující požadovaný formát a rozlišení souboru. Video nebo hudba se rychle stáhne do tvého počítače.

Výhody link2save

Tou největší je zcela jistě možnost stahovat zcela bez omezení a bez registrace. Ve srovnání s řadou konventorů, u kterých je registrace podmínkou, to celý proces značně urychlí. Potěší i fakt, že link2save byl, je a bude zcela zdarma a k oblíbeným videím a hudbě se tak dostaneš opravdu snadno.

Dalším pozitivem je rychlost. Link2save jako jedna z mála služeb tohoto typu nabízí přímé stažení. Nemusíš tedy čekat, až se soubor převede nebo stáhne na jiný server a teprve potom k tobě to počítače – celé to jde přímo. Díky tomu čekáš míň a v kratším čase toho stáhneš mnohem víc.

Napsat komentář