Pořiďte si zahradní domek a užívejte si léto venku

ZAHRADNÍ DOMEK HEIDI 19,7 M2

Lidský organismus není stavěný na to, aby trávil dny zavřený u počítače. Potřebuje pohyb, čerstvý vzduch a sluníčko. Nemusíte zrovna chodit každý den na túry nebo po večerech běhat, úplně postačí, když si s knížkou místo na pohovku v obývacím pokoji lehnete venku na zahradu. Jenže tady narážíme na problém. Na nepříjemném sluníčku se příliš dlouho vydržet nedá.

Lehko se řekne, že by člověk měl trávit čas venku, ale hůře se to udělá. Rozmary počasí jsou nevypočitatelné, jednou se člověk málem rozpustí pod žárem slunce, podruhé aby se schovával před kapkami deště. Jediným řešením je vybudovat si na zahradě své vlastní útočiště – zahradní domek.

Každý by měl mít na zahradě nějaký přístřešek

Ačkoliv si většina lidí představuje zahradní domky spíš jako domky na nářadí, mohou posloužit třeba jako přístřešek. Pokud si vyberete provedení podobné altánu nebo pergole, schová vás před deštěm a poskytne stín, nabídne také vhodný prostor pro pořádání večerního grilování s přáteli.

Jestli zvolíte plnohodnotný dřevěný domek, získáte vlastně menší chatičku. Může být luxusní, když si tam zavedete i elektřinu a vodu. Oproti zděné chatce si ušetříte spoustu starostí a pravděpodobně i financí. Dřevěné luxusní domky přijdou rozložené na části, složit je zvládne každý kutil.

ZAHRADNÍ DOMEK PARTYTUBE .

Dřevěný domek může ven vylákat i děti

Dřevěné domky mohou posloužit i jako zábava pro děti. Vyrábí se speciální dětské domečky menších rozměrů s okýnky a dveřmi, v nichž si vaše ratolesti určitě vyhrají. Třeba je tím donutíte aspoň na chvíli odložit tablet i telefon a strávit čas na čerstvém vzduchu.

Domky na nářadí, dětské domečky i jiné dřevěné stavby na vaši zahradu seženete v e-shopu Domky-herold.cz. Prodávají se tam jak výrobky české firmy Herold, tak estonské společnosti Palmako, jež se zaměřuje i na luxusní domky. Přesvědčte se sami na www.domky-herold.cz/zahradni-domky.

1 thought on “Pořiďte si zahradní domek a užívejte si léto venku”

  1. Zahradní domky jsou dokonalou volbou. Při správné volbě se na zahradu perfetkně hodí a pojmou veškeré nářadí, které by se jinak válelo v garáži.

Napsat komentář