Veterinární klinika, která se o vaše domácí mazlíčky kompletně postará

zvířata

Chováte-li doma psa nebo kočku, zcela jistě pro ně chcete ve všech směrech to nejlepší. A to se netýká pouze stravování, nýbrž také zdravotní péče. Podle čeho vybírat veterinární kliniku, abyste byli jak vy, tak váš domácí mazlíček spokojení?

Dbejte na přívětivé prostředí a vstřícnost personálu

Veterinární ordinace má být vybavena moderními přístroji, které jí umožňují provádění i náročnějších zákroků. Dokáže poskytnout kompletní péči pro psy, kočky, králíky, fretky a další drobná zvířata. Její hlavní prioritou je spokojený majitel a kvalitní život zvířete, proto je zde kvalifikovaný a laskavý personál, jenž vám veškeré postupy léčby srozumitelně vysvětlí. Samozřejmostí je rovněž detailní léčebný a cenový plán, který obdržíte před začátkem léčby zcela zdarma.

Zaměřeno na poruchy pohybového aparátu

Veterinární ortopedie na Praze se v rámci svého oboru významnou měrou věnuje ortopedii, a to konkrétně diagnostice, prevenci, léčbě a rehabilitaci onemocnění a poruch pohybového ústrojí. Je zaměřena na potíže kostí, kloubů, svazů, šlach a vazů. Pro tento lékařský obor je klinika špičkově vybavena všemi potřebnými přístroji jak pro samotný operativní zákrok, tak pro operační péči a odbornou diagnostiku. Jmenujme především přetlakový systém výměny vzduchu na operačním sále, přímou digitalizaci rentgenových snímků a pneumatické nástroje.

Široké spektrum služeb v oblasti chirurgie

Jak již bylo zmíněno, veterinární ordinace si musí umět poradit i s náročnějšími zákroky. Veterinární chirurgie na Praze se kromě běžného ošetření ran a abscesů zaměřuje též na provádění císařského řezu, operace žaludku, střev, mléčných žláz a kýly, plastiky rohovky, amputací, kožní a plastické chirurgie atd. Chirurgické výkony jsou prováděny v celkové či lokální anestezii za neustálého sledování životních funkcí pomocí EKG, dechového monitoru a pulzního oxymetru.

Napsat komentář