I vám mohou domů téct levná elektřina a plyn

Doba není jednoduchá a spousta domácností musí šetřit všude, kde se jen dá. Zdá se vám, že jste už výdaje omezili na minimum? Možná zbytečně platíte za věci, o nichž byste to ani neřekli. Typickým příkladem jsou energie. Nedalo by se ušetřit na elektřině a plynu?

Váš současný dodavatel vám zřejmě lepší cenu nenabídne. Spíš se bude tvářit, že se zdražuje. Jestliže vás láká levná elektřina či plyn, je potřeba se poohlédnout jinde. Na trhu v současné době působí více dodavatelů a vy si můžete svobodně zvolit, jakému se upíšete.

Změna dodavatele neznamená nic víc než trochu papírování

Změnit dodavatele byste nechtěli, protože je s tím spousta starostí? Mýlíte se. Rozhodně se nebudou měnit rozvody elektřiny ani instalovat nové plynové potrubí. Čeká vás jenom trocha papírování, rozvázání smlouvy se stávajícím dodavatelem a uzavření s tím novým. A tohle vlastně ani nebudete muset řešit, protože v mnohých případech se o vše postará nový dodavatel energií, vy mu pouze udělíte plnou moc.

Jak moc levný je levný plyn?

Záleží na konkrétním dodavateli. Je jich více, takže můžete udělat průzkum. Obvykle vám ceny sdělí poté, co jim zašlete své poslední vyúčtování energií. Vypracují vám nabídku přímo pro váš konkrétní případ, takže uvidíte, kolik vám levný plyn a elektřina ušetří. Pak se rozhodnete, zda vám stojí za to dodavatele měnit. Možná se vyplatí o tom popřemýšlet i z jiného důvodu než kvůli ceně.

Nemusíte být jen dalším bezejmenným číslem

Menší dodavatelé energií si svých zákazníků daleko více váží. Snaží se jim pomáhat, vyjít jim vstříc a vše jim trpělivě vysvětlovat. Co byste například řekli na to, kdybyste konečně rozuměli svému vyúčtování? Jestli vás láká i tohle, podívejte se na více informací na webu https://www.epet.cz/. EPET je jedním z menších, ale vstřícnějších a zároveň levnějších dodavatelů. Působí nejen v ČR, ale i jinde po Evropě.

Napsat komentář