Mezi majiteli e-shopů jsou plastové obálky žhavým tématem

Zatímco ještě donedávna zasílala většina e-shopů své zboží v nevzhledných krabičkách, poslední rok je ve znamení nového, žhavého trendu, který se pro majitele e-shopů stává častým námětem diskuzí. Tímto trendem není nic jiného než plastové obálky pro e-shopy, které jsou nejen pevné a voděodolné, ale také mohou být snadno opatřeny kvalitním celoplošným potiskem, který z nich udělá krásný reklamní předmět, ideální k šíření povědomí o vaší firmě.

Na životním prostředí záleží

Jedním z důvodů, proč popularita plastových obálek neustále roste, je i jejich šetrný přístup k životnímu prostředí. Při jejich výrobě je totiž využit recyklovaný LDPE polyetylén, který namísto toho, aby skončil ve spalovně, na skládce nebo ještě hůře, pohozený v přírodě, může být znovu využit. Ekologické LDPE obálky tak názorně ukazují vašim zákazníkům, že to s ekologií myslíte vážně – a to je v současné době ta nejlepší reklama.

Pro ekologické LDPE obálky hovoří i cena

LDPE plastové obálky pro e-shopy, přestože vypadají exkluzivně, nemusejí být příliš drahé. Nejvýhodněji je pořídíte u reklamní agentury bluearrow.cz, která patří k jejich největším tuzemským dodavatelům. Kromě toho vám je zde za pár korun opatří vysoce kvalitním a odolným barevným potiskem podle vašeho vlastního návrhu, díky kterému bude každý, kdo zásilku uvidí, na první pohled vědět, že je od vás.

Možnost využití speciálních fólií

Přestože nejčastěji používaným materiálem pro výrobu plastových obálek je recyklovaný nízkohustotní polyetylén LDPE, v případě zájmu můžete u bluearrow.cz sehnat i obálky z jiných kvalitních materiálů, například ze speciálních fólií Flexoseal, Triolen, či vysokohustotního polyetylenu HDPE. Samozřejmostí je také možnost výběru z různých velikostí a tvarů obálek.

Napsat komentář