Už jste navštívili dětský zábavní park Heroland?

Hledáte program na víkend pro děti? Vydejte se s nimi do zábavního parku Heroland u Kutné Hory. Vy si odpočinete, děti se zabaví a všichni si společně užijete hezké odpoledne. Vstupné je navíc za hubičku.

Heroland je dětský zábavní park nacházející se 10 km od Kutné Hory. Otevřený je od dubna do října, většina atrakcí je totiž venku. Ostatně vždyť o to právě jde – přimět děti strávit trochu času na čerstvém vzduchu.

Jaké atrakce tady na děti čekají?

Mají vaše ratolesti rády dětská hřiště? Pak si to tady naprosto zamilují. Celý zábavní park je totiž jedno takové obrovské hřiště. Najdete zde spoustu houpaček a kolotočů, dětské herní sestavy, dřevěnou pirátskou loď, obří pískoviště se clonou proti slunci, dřevěný hrad, vodní svět a mlhoviště (plavky s sebou!), dráhu pro šlapokáry, lanovku, také hranolkoviště, trampolíny pro malé i velké a farma koutek. Můžete si zde užít i jízdu na koních.

Jak jste zřejmě pochopili, drtivá většina atrakcí je dřevěných, tedy z bezpečného a přírodního materiálu. Ostatně na vybavení parku se podílely například firmy Domky Heroldči Skluzavky.cz dodávající dřevěné prvky pro dětská hřiště.

Přijeďte na nějakou akci

V zábavním parku probíhají také různé tématické akce. Nyní v říjmu je to třeba Dýňobraní aneb Halloween v Herolandu. Děti si budou moct vytvořit hravou dýničku, nechat pomalovat obličej. Proběhne soutěž o nejlepší vydlabanou dýni, navečer se děti vydají na Halloweenskou stezku odvahy. Nebude chybět ani možnost jízdy na koních.

Spojte výlet s dalšími zajímavostmi v okolí

Když už budete u Kutné Hory, můžete navštívit také samotné toto dechberoucí město se spoustou historických památek. Zcela unikátní je chrám svaté Barbory a samozřejmě Kostnice. Dopoledne si tedy můžete dát naučnější a odpoledne zábavné. Nebo naopak? Počítejte ale s tím, že v zábavním parku Herold se děti unaví.

Napsat komentář