Specialista na hliníkové profily

Společnost Profimet s.r.o. je na českém trhu od roku 1999 a specializuje se na prodej hliníkových polotovarů. Začala jako zástupce významného slovinského výrobce Impol a postupně si vybudovala významné postavení na trhu díky široké nabídce kvalitních hliníkových válcovaných, lisovaných, tažených a litých polotovarů, výhodným cenovým a dodacím podmínkám a flexibilitě dodávek.

V průběhu let rozšířila svou činnost i o prodej měděných, mosazných a bronzových polotovarů. Nově také nabízí sortiment profilů a doplňků pro solární panely. Společnost má dva vlastní velkokapacitní sklady v Jesenici u Prahy a v Poděbradech a také pobočku na Slovensku v Mostě pri Bratislave. Tyto sklady zajišťují konsignační skladování pro zákazníky a sklad v Jesenici u Prahy slouží také jako prodejna standardního zboží, které lze nyní nakupovat i přes e-shop.

Společnost Profimet s.r.o. je předním dodavatelem hliníkových, mosazných a měděných polotovarů na český trh a jejich výrobky nacházejí uplatnění v mnoha odvětvích, jako jsou strojírenství, automobilový průmysl, stavebnictví, elektrotechnika a nábytkářství. Mezi její odběratele patří mnoho významných českých i zahraničních firem. Mezi hlavní výhody společnosti patří opravdu široký sortiment polotovarů a i proto ve svém oboru patří k lídrům.

Více na webu Profimet.cz – https://www.profimet.cz/cz/

Napsat komentář