Nenechte se pohltit pochmurnou náladou a vsaďte na hydroterapii

Zimní měsíce patří k těm, kdy se nám mnohdy nechce vůbec nic. Nedostatek slunečního svitu, zima, pochmurno – to na náladě nepřidává. Někdy bychom jednoduše nejradši zalezli pod peřinu a nevystrčili zpoza ní nos, dokud venku nezačne zase všechno pučet. Máme pro vás ale skvělou zprávu – ideálním řešením na zahnání chmuru je pobyt ve venkovní vířivce. A pokud si zrovna říkáte, že vás do přeplněného wellness centra nikdo nedostane ani párem volů, i na tento případ jsme připraveni – pořiďte si svou vlastní venkovní vířivku a užívejte si její hýčkající náruče, kdykoliv se vám zamane.

Pozitivní přínos na tělo i mysl aneb hydroterapie prospěje všem

Hydroterapie je skvělým řešením při potížích na psychické i fyzické úrovni. Jejím naprosto pozitivním přínosem je to, že podporuje uvolňování endorfinů, tedy hormonů štěstí, takže už jeden jediný pobyt ve vířivce vám zvedne náladu. Prospěje ale i vašemu fyzickému tělu. Poradí si totiž s mnoha komplikacemi – pomůže například uvolnit svalové napětí, zmírnit bolesti kloubů, zlepší prokrvení a elasticitu kůže, jakož i samotnou cirkulaci krve. Pozitivní vliv má i na rozproudění lymfy a podporu obranyschopnosti – pravidelný pobyt ve vířivce zlepší vaši imunitu, což je obzvláště v tomto období velmi důležité. 

Kde koupit vířivky v Brně, Praze a dalších městech?

Abyste si mohli užívat výhod venkovní vířivky opravdu po celý rok, je třeba zvolit odpovídající model, který odolá i teplotám klesajícím pod nulu. Skvělou volbou jsou například modely švédských vířivek IQue. Ty jsou vyráběny ve Švédsku, a to tak, aby odolaly i drsným severským podmínkám. Při výrobě jsou využívány nejmodernější technologie, vybaveny jsou trojitou termální izolací, která zabraňuje vzniku tepelných mostů a zároveň šetří náklady na provoz. A sloužit vám budou dle garance výrobce 20 let. 

Doporučujeme vám prohlédnout si tyto modely přímo v showroomech společnosti Spahouse.cz, která je výhradním dovozcem vířivek IQue pro Českou i Slovenskou republiku. Sehnat můžete tyto vířivky v Brně, v Hradci Králové a v Praze, případně se můžete inspirovat a vybírat na jejich e-shopu. 

S koupí venkovní vířivky tak máte jistotu, že vaši náladu už jen tak něco nezkazí – alespoň ne nepříznivé počasí…

Napsat komentář