Internetovou televizi si zařiďte rovnou s internetem, výběr pořadů vás překvapí

Není tomu dlouho, co si Češi kupovali set-top boxy, aby mohli přijímat digitální vysílání, aniž by byli nuceni kupovat novou televizi. Letos je čeká další investice. Jestliže se chtějí dále dívat na televizi, budou muset zařídit podporu vysílání DVB-T2. Kdo ví, co přijde příště…

I tohle je jeden z důvodů, proč tak stoupá popularita internetových televizí. Internetová televize je totiž zárukou, že již nebudete řešit měnící se technologie vysílání. Televize vám bude fungovat jednoduše přes internet, a to ještě s mnoha výhodami.

Internetovou televizi si lze pouštět i zpětně

Pokud si domů zařídíte internetovou televizi, nebude vás mrzet, když nestihnete díl svého oblíbeného seriálu. Pořady si totiž můžete pouštět i zpětně. Stejně tak je možné si pořad pozastavit a opětovně spustit, když si potřebujete odskočit, přetáčet či ukládat. Internetovou televizi si nemusíte pouštět pouze na televizi, ale také na telefonu, tabletu či počítači. Výběr stanic je navíc obrovský. Záleží sice na poskytovateli, ovšem většina z nich vám dá šanci vybrat si, o jaké programy opravdu stojíte.

Balíčky internetu + televize bývají cenově výhodné

Internetovou televizi si snadno zařídíte přes libovolného poskytovatele internetového připojení, který tuto službu nabízí. Balíček televize + rychlý internet bývá obvykle cenově velmi zajímavý, kromě toho si ušetříte starosti. Nebudete se domlouvat zvlášť se dvěma firmami, jeden technik vám doma vše zapojí a nastaví.

Uvažujete o internetové televizi?

Obraťte se na společnost NEJ.cz, která nabízí velmi rychlý internet. Díky připojení přes optický kabel dosahuje rychlost až 1000 Mb/s. Jejich Nej TV je také velmi zajímavá, nabízí až 200 TV stanic, videotéku HBO s nejnovějšími filmy a seriály, a hlavně vás nesvazuje žádnými hloupými balíčky. Sami si vyberete, za co chcete platit. Více informací najdete přímo na https://www.nej.cz/.

Napsat komentář